Survivor’da kim elendi, iletişim oyununu kim kazandı? 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile veda eden

Survivor 2021’de yarışmaya veda eden yarışmacı bu akşam belli oldu. Ünlüler Gönüllüler formatı ile TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor’da kim elenecek merak ediliyordu. Survivor Türkiye’de bu hafta hem Ünlüler hem Gönüllülerden birer eleme adayı çıktı. Eleme konseyi öncesinde takımlar, iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Sonrasında konseyde önce SMS birincileri açıklandı. Ve onların söyleyeceği iki eleme adayı ile haftanın eleme adayları arasından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki, 20 Nisan Survivor SMS sıralaması ile kim elendi? Survivor 2021’de bu hafta iletişim oyununu hangi takım kazandı? İletişim ödülü neydi? İsmail Balaban’la ilgili önemli konu nedir? İşte Survivor 74. yeni bölüme dair merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 22:26
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 01:10

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam bir veda yaşandı. Survivor Türkiye’de haftanın eleme adayları, her iki takımdan belirlendi. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde Gönüllülerden Dora, Ünlülerden İlayda eleme adayı seçilmişti. Bu akşam açıklanan SMS birincileri, haftanın 3. ve 4. eleme adaylarını söyledi. 15. Hafta SMS sıralaması ile dört eleme adayı arasında kimin Survivor’dan eleneceği ise izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyordu. Ünlüler ile Gönüllüler, eleme konseyi öncesinde iletişim oyununda karşılaştı ve iletişim ödülünü kazanmak için mücadele verdi. Survivor’da kim elendi? Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı, iletişim ödülü ne oldu? İsmail Balaban’la ilgili önemli konu nedir? Survivor 74. son bölümde yaşananlar...

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan iletişim oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Yarışmacılar, sevdikleriyle iletişim kurmak, onlardan ufak bir haber alabilmek için iletişim ödülünü kazanmaya çalıştı. Parkurda kıran kırana mücadelelerin yaşanacağı iletişim oyununda iki takım arasında tansiyon da yükseldi. Oyunun başında skorda denge vardı. İlk altı karşılaşmada skor 3-3 idi. Fakat sonrasında Ünlüler takımı, üst üste sayılar alarak rakibi arasındaki farkı açtı. Ve skoru 9-4 yaptı. Gönüllüler takımı, bir sayı alarak umutlansa bile sonraki karşılaşmada İsmail, Steven'ı yenerek skoru 10-5 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da yarışmacıların ada dışındaki hayatları, sevdikleriyle tek iletişime geçebildikleri köprü iletişim oyunu idi. Bu akşam Survivor Türkiye’de iletişim oyununu kazanacak bir takım, sezon başına en yakın temasa geçecekleri bir ödül kazanacak. Ünlüler takımı kazanırsa seçtikleri bir arkadaşları ile WhatsApp üzerinden konuşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Ayrıca hangi takım kazanırsa kazansın Görevimiz Tatil filmini izleyebilecekler.

Haber ile ilgili metin girin!.

İSMAİL BALABAN’LA İLGİLİ ÖNEMLİ KONU NEDİR?

Survivor izleyicileri, bu akşam ada konseyinde açıklanacak İsmail Balaban’la ilgili konuyu merak ediliyor. Ada konseyinde Acun Ilıcalı “Önemli bir konuya girmem gerekiyor. Ve bu konu İsmail Balaban’la ilgili. Açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi zorladı.” dedi. Sonrasında "İsmail bir besin buluyor fakat görevlinin uyarısına rağmen açım diyerek yemeği yiyor." diyerek açıklama yaptı. Daha sonra söz verilen İsmail, olayları doğruladı. Devamında Acun Ilıcalı, uzun bir toplantı sonrasında alınan kararı açıkladı. Buna göre İsmail, 3 oyunda oynamama cezası aldı. Ve 3 yemek ödülünden faydalanamayacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU, 3. VE 4. ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Ünlüler, ikinci dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı. Gönüllüler’den Dora 1. eleme adayı, Ünlülerden İlayda 2. eleme adayı oldu. Survivor'da haftanın SMS birincileri Gönüllüler takımından Steven, Ünlüler takımından Sergen oldu. Steven, 3. eleme adayı olarak Reşat'ı seçti. Sergen ise 4. eleme adayı olarak İsmail'i seçti.

SMS SIRALAMASINA GÖRE SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de haftanın eleme adayları Dora, İlayda, Reşat ve İsmail oldu. Survivor Türkiye 15. haftanın eleme adayları arasından SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az SMS oyu alan Reşat, Survivor'dan elendi.