Survivor’da kim elendi? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 16 Mart Survivor 2021 SMS sıralaması

Survivor’da kim elendi günün en çok merak edilen konusuydu. Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de bu hafta Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti. Aleyna Çalışkan ve Hanzade’den sonra SMS birincisi tarafından 3. eleme adayı bu akşam açıklandı. Cumartesi ada konseyinde yapılan SMS halk oylamasına göre üç eleme adayı arasından en az oyu alan Survivor’dan elendi. 16 Mart Salı akşamı Survivor Türkiye’de eleme konseyi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununda karşı karşıya geldi. İki takım da ailelerinden gelen mektupları okuyabilmek, moral kazanmak için tüm güçleri ile parkurda mücadele etti. Peki, Survivor’da iletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da kim elendi? SMS birincisi kim oldu, 3. eleme adayı olarak kimi seçti? 10. hafta SMS sıralaması ve Survivor son bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 17.03.2021 00:43
Değiştirme Tarihi: 17.03.2021 01:06

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor’ın 49. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında çok önemli iletişim oyunu oynandı. Kazanan takımın ailelerinden gelen mektubu okuyacağı iletişim oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. İletişim oyunu sonrasında eleme konseyi toplandı ve Gönüllüler takımının SMS birincisi açıklandı. Bu isim tarafından açıklanan 3. eleme adayı ile birlikte Hanzade, Aleyna Çalışkan’ın olduğu potada en az oyu alan yarışmacı Survivor’dan elendi. Survivor Türkiye’nin 16 Mart Salı bölümü öncesinde Survivor’dan kim elendi, iletişim oyununu kim kazandı, SMS birincisi kim oldu, üçüncü eleme adayı kim oldu? Survivor yeni bölüm detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de çamur deryası içinde iletişim oyunu oynandı. Oyun öncesinde iletişim ödülü Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Kazanan takımın ailelerinden gelen e-mailleri okuyacağı iletişim oyunu, tam bir çamur parkurunda oynandı. Oyundan önce oynanan bayrak yarışını kazanan Ünlüler, seçim avantajını elde etti. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler oldu. 4-0 geride kalan Ünlüler, aldıkları iki sayı ile umutlandılar. Fakat Gönüllüler farkı yine dörde çıkardı. Ünlülerden Gonca ve Çağrı, çamur dolu parkurda atışlara gelemeden rakiplerine sayı kaybettiler. Devamından Ünlülerden gelen atak ve üst üste alınan oyunlar ile farkı bire indirdiler. Sonrasında Ünlüler farkı yine üçer çıkardı. Fakat Ünlüler oyunu bırakmadı ve aldıkları dört sayı ile 9-8 öne geçmeyi başardı. Steven'in Sergen'e karşı kazandığı sayı ile iletişim oyunu bayrak yarışına kaldı.

İletişim oyunu bayrak yarışında Ünlülerden İsmail ve Merve, Gönüllülerden Steven ve Ayşe çıktı. Finalde devrilmesi gereken labut sayısı ondan 15'e çıkarıldı. Nefeslerin tutulduğu bayrak yarışında önce kadınlar yarıştı, ardından erkekler parkuru tamamladı. Atışlarda ise kazananı son labut belirledi. İsmail'in saniye farkı atışıyla 10-9 skorla iletişim oyununu kazanan Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

GÖNÜLLÜLER SMS BİRİNCİSİ, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımı, iki eleme adayı çıkarmıştı. Cumartesi günü yapılan halk oylamasına göre en fazla oyu alarak SMS birincisi olan isim bu akşam belli oldu. Gönüllüler takımında arkadaşlarına göre daha fazla oy alarak SMS birincisi olan , 3. eleme adayı olarak söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunları sonrasında Gönüllüler takımı Aleyna Çalışkan ve Hanzade’yi eleme adayı olarak çıkarmıştı. SMS birincisi olan Ayşe, 3. eleme adayı olarak Yunus Emre'yi söyledi. Böylece haftanın eleme adayları belli oldu. Bu üç isim arasından SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Yunus Emre, Survivor’dan elendi.

Survivor 2021 10. Hafta SMS sıralaması https://www.exxen.com/tr adresinde...

Haber ile ilgili metin girin!.