Survivor’da kim elendi? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 11 Mayıs Survivor 2021 SMS sıralaması

Survivor 2021’de çeyrek final öncesindeki eleme ekrana geldi. Survivor’da bu hafta yeni takımlar kurulmuş ve Mavi takım ile Kırmızı takım dokunulmazlık mücadelesi vermişti. Birer kez kaybeden takımların eleme adayları Batuhan ve Poyraz olmuştu. 11 Mayıs Salı Survivor yeni bölümde ilk önce iletişim oyunu ekrana geldi. İletişim ödülü için verilecek mücadele sonrasında konseyde yarışmaya veda eden isim belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da kim elenecek? İletişim oyununu hangi takım kazandı? 18. Hafta SMS sıralamasına göre Survivor 2021’e kim veda etti? İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 12.05.2021 01:10

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de elenen isim belli oldu. Survivor’ın 18. haftasında takımlar karıştırılmış ve yeni takımlar oluşturulmuştu. Mavi ve Kırmızı takımlar arasında dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçmişti. Birer kez dokunulmazlığı kaybeden takımlar, strateji yaparak Batuhan ve Poyraz’ı eleme adayı olarak gösterdi. Bu akşam, 11 Mayıs Salı Survivor 90. bölümde takımlar iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Yeni takımların ilk defa oynayacağı iletişim oyununda ödüller yenilendi. Oyundan sonra ekrana gelecek eleme konseyinde SMS birincisi ve onun söyleyeceği iki eleme adaylar belli oldu. Finalde ise SMS sıralaması ile Survivor’dan elenen isim belli oldu. Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elenecek? Survivor yeni bölüme dair merak edilenler…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da iletişim oyunu takımlara göre değişiyordu. Yeni takımların oluşturulması ile başlayan yeni dönemde ödül sistemi sıfırlandı. Bu akşam, Survivor 2021'de iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları seçtiği bir arkadaşı ile görüntülü görüşebilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim ödülü öncesinde bayrak yarışına Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Merve çıktı. Finalde üç başarılı atışı ilk önce yapan Poyraz, seçim avantajını Mavi takıma kazandırdı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni bölümde iletişim oyunu bol mekanizmalı bir parkurda oynanıyor. Yarışmacılar, parkurdaki engelleri tek tek aşarak finale gelmeye çalıştı. Finalde ise masanın üzerinde yer alan mekanizma ile çemberi çevirip üzerindeki deliklerden arkadaki sembolleri düşürmeye çalıştı. Oyun tempolu başladı ve başa baş bir mücadele sürüyor. Poyraz'ın Berkay karşısında ilk defa sayı aldığı iletişim oyununda skorda şimdilik 4-4 beraberlik var.

İletişim oyununda skor 4-4 iken Mavi takım, üst üste aldığı sayılar ile farkı dörde çıkardı. Skor 8-5 Mavi takım lehine iken parkura Dora ile Berkay çıktı. Oyun sırasında mekanizmada kaynaklanan sorun nedeniyle oyun durdurulmak zorunda kalındı. Bu sırada, Batuhan Dora'nın olması gerekenden daha ileride olduğu savundu. Bu yüzden ikili arasında yer konusunda tartışma çıktı. Dora'nın yerinin doğru olduğu gözlemciler tarafından doğrulandı. Oyunu kazanan Dora, skoru 9-4 yaptı.

İletişim oyununda son oyunda Batuhan ile Poyraz karşı karşıya geldi. Günün başarılı ismi Poyraz, rakibine atış şansı vermedi ve sayıyı aldı. Böylece, 10-4 skorla iletişim oyununu kazanan Mavi takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da 18. hafta yeni takımların oluşturulması ile başladı. Ünlüler Gönüllüler takımları karıştırıldı ve yeni kadroları ile Mavi – Kırmızı takım ortaya çıktı. Bu takımların verdiği dokunulmazlık mücadelesi 1-1 sonuçlandı. Bu yüzden iki takımdan birer eleme adayı çıkarıldı. Kırmızı takım Batuhan’ı, Mavi takım Poyraz’ı aday olarak gösterdi. Kırmızı takımdan Berkay, Mavi takımdan Poyraz SMS birincisi çıktı. Poyraz'ın adaylığı düştüğü için Mavi takım SMS ikincisi de açıklandı. Mavi takım SMS ikincisi Steven oldu. Bu durumda Mavi takımda eleme adayları Dora ile Sergen oldu.

Kırmızı takımda SMS birincisi Berkay, eleme adayı olarak İsmail'i gösterdi. Böylece, Survivor'da 18. haftanın eleme adayları; Batuhan, İsmail, Dora ve Sergen oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de sezonun en kritik elemesi yapıldı. Elenen isim, çeyrek final öncesi elenen son isim oldu. Survivor'da haftanın eleme adayları İsmail, Batuhan, Dora, Sergen oldu. Bu dört aday arasından Survivor'a veda eden isim 18. hafta SMS sıralaması ile belli oldu. Seyirci oylamasına göre en az oyu alan Sergen, yarışmaya veda etti.