Survivor’da kim elendi? Survivor SMS birincisi kim oldu? 16 Şubat Survivor SMS sıralaması

Survivor’da kim elendi bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de bu hafta eleme konseyi Ünlüler takımı için toplandı. İki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, iki eleme adayı olarak Doğan ve Çağrı’yı çıkarmıştı. Bu akşam SMS birincisi tarafından haftanın 3. eleme adayı açıklandı. Bu üç isim arasından Survivor’a veda eden isim SMS sıralamasına göre belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor’da SMS birincisi kim oldu, 3. eleme adayı olarak kimi söyledi? İşte Survivor 29. bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 00:48
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 00:48
Survivor’da kim elendi? Survivor SMS birincisi kim oldu? 16 Şubat Survivor SMS sıralaması

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor 2021’de elenen isim SMS sıralamasına göre belli oldu. 16 Şubat Salı tarihli Survivor yeni bölümde takımlar arasında kıyasıya iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Sonrasında ise eleme konseyi toplandı ve Acun Ilıcalı, ilk olarak SMS birincisini açıkladı. SMS birincisi ise 3. eleme adayını söyledi. Bu üç adaya arasından SMS halk oylamasına göre en az oy alan yarışmacısı Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’da bu hafta kim elendi? 16 Şubat SMS sıralamasına göre kim veda etti?

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar, bir arkadaşı ile WhatsApp’tan yazışma imkanı bulabilmek için parkurda kıyasıya mücadele etti. Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldi iletişim oyununda mücadele son ana kadar devam etti. Skorda denge finale kadar devam etti. Son iki oyunda başarılı olan Ünlüler takımı, 10’a 8 skorla iletişim oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİSİ VE HAFTANIN 3. ELEME ADAYI

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı oldu. İlk eleme adayı Doğan, ikinci eleme adayı Çağrı oldu. Bu akşam SMS birincisi olan Batuhan ise Hayrettin’in üçüncü eleme adayı olarak söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de 6. Haftanın eleme adayları Doğan, Çağrı ve Hayrettin oldu. Eleme konseyinde bu üç isim arasından en az oyu alan yarışmacı Survivor 6. Hafta SMS sıralamasına göre belli oldu. Rakiplerine göre daha az oy alan Hayrettin, Survivor 2021’e veda etti.