Survivor’da kim elendi? Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? 13 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması

Sevilen yarışma Survivor Türkiye’de bu akşam veda eden isim belli oldu. 13 Nisan Salı akşamı ekrana gelen Survivor 69. bölümde iletişim oyunu oynandı. Sevdikleriyle iletişim kurmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. İletişim oyunu sırasında talihsiz bir kaza geçiren Merve’nin görüntüleri izleyicileri korkuttu ve yarışmacının son durumu merak ediliyordu. Survivor 2021’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetti ve Hanzade ile Aleyna Çalışkan’ı eleme adayı seçti. Bu akşam, Survivor 14. hafta SMS sıralaması ile Gönüllüler takımından bir kişi Survivor’dan elendi. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Merve Aydın’ın son durumu ne? Survivor’da kim elendi? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 14.04.2021 00:41
Değiştirme Tarihi: 14.04.2021 01:03

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler mücadelesi devam ediyor. Merakla beklenen Survivor 69. yeni bölümde takımlar, ilk olarak iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Aileleriyle iletişim kurmak isteyen yarışmacılar, iletişim oyununda rekabet etti. Çok çekişmeli geçen iletişim oyunu sırasında sakatlanan Merve’nin durumunu Acun Ilıcalı açıkladı. İletişim oyunu sonrasında eleme konseyi toplandı ve Gönüllüler takımından bir yarışmacı Survivor’a veda etti. 13 Nisan 2021 Survivor 14. hafta SMS sıralaması ile Survivor’dan kim elendi? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor Merve’nin son durumu ne? İşte detaylar…

SURVİVOR MERVE AYDIN’IN SON DURUMU NE?

Survivor 2021’in başarılı yarışmacılarından Merve Aydın’ın son durumu merak ediliyordu. Survivor yeni bölümde iletişim oyunu öncesinde çıkılan avantaj oyununda parkurda engele çarpan Merve'nin burnunun kırıldığı açıklandı. Merve, oynamak istemesine rağmen Doktor Metin Kuş tedbir amacıyla izin vermedi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde Merve'ye dair bilgiler verdi. Merve'nin bir operasyon geçirdiğini ve burnundaki kırığın parçalı olduğunu belirtti. Doktor Metin Kuş, Merve Aydın'la ilgili son durumu yarın sabah söyleceğini de ekledi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de yarışmacılar için duygusal önemi olan iletişim oyunu oynandı. Oyun öncesinde Ünlülerden İsmail - Merve, Gönüllülerden Steven - Ayşe, avantaj oyununa çıktı. Bayrak yarışında öne gelen Gönüllüler, atışlara önce başladı. Bu avantajı iyi kullanan Gönüllüler takımı, iletişim oyununda seçim şansını elde etti. Gönüllüler takımında Poyraz, sakatlığı nedeniyle yine oyunda yer alamadı. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler takımı oldu ve skoru 8-4'e getirmeyi başardı. Ünlüler takımında Melis, İlayda ve Batuhan arasındaki şiddetli tartışmalar yaşandı. Sonraki üç karşılaşmadan sonra skor 9-6 oldu. Takımlardan en iyi iki erkek ve bir kadın yarışmacı seçilmesi istendi. En iyiler mücadelesinde eşleşmeler; Sergen - Steven, İsmail - Berkay, Melis - Ayşe şeklinde oldu.

Survivor iletişim oyunu en iyiler mücadelesinde Ünlülerden müthiş bir geri dönüş ekrana geldi. Üç karşılaşmayı da kazanan Ünlüler, skoru 9-9 yaptı ve oyun bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Ünlülerden Sergen - Melis, Gönüllülerden Steven - Aleyna çıktı. Parkurdaki türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde iki kez beş topu düşürmesi gerekiyordu. Atışlarda Sergen, çok farklı bir şekilde kazanarak skoru 10-9 yaptı. Ve iletişim oyununu Ünlüler kazandı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da bu akşam eğer Gönüllüler takımı kazanırsa seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Ünlüler takımı kazanırsa, dilediğikleri bir akraba veya arkadaşlarından iki isim söyleyecek ve onlardan gelen sesli mesajı dinleyebilecek.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor Türkiye’de bu hafta Gönüllüler takımı, iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Bu yüzden iki konseyde yapılan oylama ile Hanzade ve Aleyna Çalışkan’ı eleme potasına gönderdi. Bu akşam SMS birincisi Aleyna Kalaycığlu oldu ve üçüncü eleme adayı olarak Dora'nın ismini söyledi.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu hafta hayallerine veda edecek isim Gönüllüler takımından olacak. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler’den ada konseyinde Aleyna Çalışkan ve Hanzade eleme adayı çıktı. SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu tarafından söylenen 3. eleme adayı Dora ile birlikte haftanın eleme adayları belli oldu. Bu üç eleme adayı arasından SMS sıralamasına göre yarışmaya veda eden isim Hanzade Ofluoğlu oldu.