Survivor’da kim elendi? Survivor 2021’de finale kim kaldı? 24 Haziran Survivor 2021’de yarı final heyecanı

Tüm sezon boyunca büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam yarı final heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de yarı finale kalan isimler İsmail, Ayşe, Aleyna ve Poyraz oldu. Bu akşam 24 Haziran Perşembe Survivor 2021 yarı final canlı yayınında ilk olarak Aleyna ile Poyraz için yapılan oylama sonucu açıklandı. Canlı yayının sonunda açıklanan ikinci oylama ile de finale kalan isimler belli oldu. Peki, Survivor’da bu akşam kim elendi, kim finale kaldı? İşte Survivor 2021 yarı finalinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 00:28
Değiştirme Tarihi: 25.06.2021 00:59

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021’de altı aylık mücadelenin sonuna gelindi. Dominik Cumhuriyeti’nde Ocak ayında başlayan Survivor Türkiye’de yarı finale dört isim kaldı. İsmail Balaban, Ayşe Yüksel, Aleyna Kalaycıoğlu ve Yiğit Poyraz İstanbul’daki yarı finale kalmayı başaran yarışmacılardı. 24 Haziran Perşembe Survivor Türkiye’nin 128. bölümü canlı olarak ekrana geldi. İlk olarak Aleyna ve Poyraz arasında yapılan oylama ile sezonu 4. sırada bitiren kişi açıklandı. Sonrasında üç isim arasından finale kalan iki yarışmacı belli oldu. Survivor'da yarı finalde kim elenecek, finale kim kalacak merak ediyordu. İşte Survivor Türkiye 2021 yarı final canlı yayına dair detaylar…

SURVİVOR YARI FİNALDE KİM ELENDİ?

Survivor 2021 sezonu, 9 Ocak Cumartesi günü başladı. Ünlüler takımında 11, Gönüllüler takımında 13 yarışmacı vardı. İlk bölümde yapılan konseyde oylama sonucunda Gönüllüler takımında İlayda Şeker, Ünlüler takımına geçmişti. Gönüllüler takımından Sena Özdemir ile başlayan vedalar sonucunda yedek yarışmacılar ile birlikte bugüne kadar 29 kişi elendi. Son dörde kalanlar Ayşe, Aleyna, İsmail ve Poyraz oldu. Survivor yarı finalinde bu akşam ilk olarak Aleyna ve Poyraz arasında yapılan oylama sonucu açıklandı. Buna göre Survivor 2021 yarı finaline devam eden Poyraz olurken Aleyna Kalaycıoğlu yarışmaya 4. olarak veda etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021 ÜÇÜNCÜSÜ KİM OLDU?

Survivor 2021'de son üçe kalan Ayşe, İsmail ve Poyraz oldu. Survivor yarı finalinde canlı yayında bu üç isim için seyirci SMS oylaması yapıldı. Bu oylama sonucunda yarışmaya üçüncü olarak veda eden isim Ayşe oldu.

ÇAĞRI'DAN POYRAZ'A ZOR ZORU!

Survivor 2021 yarı finalinde Çağrı Atakan, Poyraz'a soru sormayı tercih etti. Bu soru ise Poyraz'ın ada konseyinde dörtlü finalde kimi görmeyi isterseniz? sorusuna neden Reşat'ı değil de Berkay'ı söylediği oldu. Poyraz ise Reşat'ın yarışmada tanıdığı ve sonrasında hep dost kalacakları biri olduğunu söyledi. Fakat seçimi yaparken performans olarak değerlendirdiğini ve bu yüzden Reşat değil de Berkay'ı söylediğini açıkladı.

SURVİVOR 2021 FİNALE KİM KALDI?

Survivor 2021’de bu akşam şampiyonluk adayı isimler belli oldu. Survivor yarı finalinde yapılacak iki eleme ile sezonun üçüncüsü ve dördüncüsü belli oldu. İlk oylama sonucuna göre Poyraz, yarı finalde kalırken Aleyna Kalaycıoğlu, sezona dördüncü olarak veda etti. Sonrasında Ayşe, İsmail ve Poyraz için SMS oylaması yapıldı. Canlı yayın sonunda belli olacak oylama sonucuna göre en az oyu alan, sezona üçüncü olarak veda etti. Böylece Survivor 2021 finaline kalanlar İsmail Balaban ve Poyraz oldu.