Survivor’da kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı? 13 Haziran Survivor 2021 Bahamalar ödülü ve veda gecesi!

Survivor’da kim elenecek günün en çok merak edilen konusuydu. Dokunulmazlık oyunlarının hız kazandığı ve ara vermeden devam ettiği Survivor 2021’de eleme adayları belli oldu. Bu hafta eleme potasına giren Batuhan, Aleyna ve Ayşe’den birisi Survivor Türkiye’ye veda etti. 13 Haziran Pazar Survivor yeni bölümde ilk önce ekrana Türk – Yunan ödül oyunu geldi. Bahamalar ödüllü oyunda Mavi takım ile Kırmızı takım karmaları arasında müthiş mücadele yaşandı. Sonrasında eleme konseyinde gözler Acun Ilıcalı’nın açıklayacağı Survivor’dan elenen isimde oldu. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor 118. bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 14.06.2021 00:43

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam veda eden isim belli oldu. Survivor Türkiye’de bu haftanın eleme adayları; Batuhan, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe olmuştu. Bu üç aday için SMS halk oylaması dün akşam yapıldı. Eleme konseyi öncesinde Mavi takım ile Kırmızı takım, Yunan Survivor takımları ile buluştu ve birleşecek takımlar, Bahamalar ödüllü oyunda karşı karşıya geldi. Nefeslerin kesileceği, kıran kırana mücadelenin yaşanacağı ödül oyunu sonrasında ise eleme konseyi toplandı. 13 Haziran Pazar akşamı ekrana gelen Survivor 118. bölümde bu haftanın yarışmaya veda eden ismi Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2021 izleyicileri, potada üç kuvvetli yarışmadan kimin eleneceğini merak ediyor, eleme konseyi anını heyecanla bekliyor. Survivor yeni bölüm Bahamalar ödül oyunu, eleme konseyi detayları ve gelişmeler haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yarışmacıları, bu akşam müthiş bir ödül için mücadele etti. Son zamanların en iyi ödülü için Türk – Yunan Survivor takımları birleşecek ve Mavi takım ile Kırmızı takım arasında çok çekişmeli bir oyun oynandı. Oyunun ilk yarısında Türk - Yunan karma takımları arasında başa baş mücadele içinde geçti. Sonrasında Mavi takım, üst üste sayılar alarak Kırmızı takım ile arasındaki farkı açtı. Bu farkı oyunun sonuna kadar koruyan Mavi takım, 10-5 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

Kazanan Mavi takım, oyun sonrasında bir uçakla Bahamalar’a gitti. Bahamalar'da Mavi takım, iki farklı adaya gitti. Adaların birinde çok büyük bir parti vardı ve dünyanın en iyi dj’leri Survivor 2021 yarışmacıları için çaldı. Sonrasında diğer adada dünyanın en güzel otellerinden biri olan Atlantis Otele gittiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günü üç bireysel dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu oyunlarından ilkini Poyraz kazandı. Ve Batuhan’ı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Sonraki iki dokunulmazlığı da Berkay kazandı. Berkay, ikinci eleme adayı olarak Aleyna’yı ve üçüncü eleme adayı olarak Ayşe’yi söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu akşam kimin eleneceği oldukça merak ediliyordu. Potada olan isimler; Aleyna, Batuhan ve Ayşe. Yarışmanın iddialı ve başarılı isimlerinin olduğu potadan kimin çıkacağı, kimin adaya veda edeceği merakla bekleniyordu. Bu üç yarışmacı için kullanılan SMS oy sayısının Survivor tarihinde bir rekor olduğu açıklandı. Rakiplerine göre daha az oy alan Batuhan, Survivor'dan elendi.