Survivor’da kim elendi, kim veda etti? 23 Şubat 2021 Survivor 7. hafta SMS sıralamasına göre kim elendi?

Survivor’da kim elendi belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler takımından adaylar Yiğit ve Çağrı idi. Bu akşam eleme konseyinde SMS birincisi tarafından üçüncü eleme adayı söylendi. Survivor Türkiye’de haftanın eleme adayı üç isim arasından 7. Hafta SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı, yarışmaya veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi? SMS birincisi kim oldu, kimi eleme adayı söyledi? İşte Survivor 7. Hafta SMS sıralaması ve elenen isim…

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2021 00:31
Değiştirme Tarihi: 24.02.2021 00:31
Survivor’da kim elendi, kim veda etti? 23 Şubat 2021 Survivor 7. hafta SMS sıralamasına göre kim elendi?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu hafta veda eden isim belli oldu. Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor 2021’de yedinci hafta SMS sıralaması merakla bekleniyordu. Eleme konseyinde Ünlüler takımı SMS birincisi tarafından üçüncü eleme adayı açıklandı. Çağrı, Yiğit e 3. eleme adayı arasında en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi, kim veda etti? 23 Şubat Survivor 2021’de SMS birincisi kim oldu, kimi eleme adayı söyledi?

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİSİ VE ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’nin 7. Haftasında Cumartesi akşamı Ünlüler için yapılan SMS halk oylamasına göre en fazla oyu alan isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Bu hafta Ünlüler SMS birincisi Batuhan oldu. Batuhan, üçüncü eleme adayı olarak İlayda’yı söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de Ünlüler takımından çıkan eleme adayları sırasıyla Yiğit, Çağrı ve İlayda oldu. Survivor 7. Hafta SMS sıralaması sonuçlarına göre bu üç eleme adayı arasında en az oyu alan Yiğit, yarışmaya veda etti.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor Türkiye’de bu haftaki iletişim ödülünü kazanan Ünlüler olursa ailelerinden gelen mektubu okuyabilecek. Daha önce iletişim oyununu hiç kazanamamış olan Gönüllüler takımı kazanırsa Instagrama filtreli bir fotoğraf koyabilecek. Ve bir arkadaşı ile WhatsApp'tan yazışabilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de iletişim oyunu öncesinde takımlar avantaj oyununa çıktı. Erkekler bayrak yarışında kazanan Ünlüler oldu.  Kadın yarışmacılar arasında oynanan oyunu da Ünlüler kazanınca durumu 2-0 yaptılar ve avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 2021’DE İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da iletişim oyununda doktor tavsiyesi ile Ünlülerden takımından Sergen oyunda yer alamadı. Bu sebeple Gönüllüler takımı, dışarıda bırakacakları isim olarak Yunus Emre’yi seçtiler. Oyunda seçim avantajı Ünlülerde olmasına rağmen iyi başlayan takım Gönüllüler oldu. İlk üç karşılaşmadan galip gelen Gönüllüler, skoru 3-0 yaptı. Sonrasında Ünlüler takımı, iki karşılaşmayı kazanarak farkı bire indirdi. Fakat Gönüllüler takımı, iki karşılaşmayı alarak farkı yine üçe çıkardı. Ünlüler takımı, bu farkı bir kez daha kapattı ve skor 5-5 oldu. Oyunun ikinci yarısında Gönüllüler yine üstünlüğü ele geçirdi. Günün sonunda 10’a 6 skorla iletişim oyununu kazanan Gönüllüler, böylece bu sezonda ilk defa iletişim ödülünü elde ettiler.

SURVİVOR’DA BU HAFTA SEMBOLÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor Türkiye’de kadın yarışmacıların sembol mücadelesi nefes kesti. Ünlüler takımından finale kalan, Gönüllülerde finale kalan ise oldu. Bu yarışmacıların mücadelesinde galip ayrılan Gonca sembol oyununu kazandı.

Survivor Türkiye’nin 33. bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında sembol oyunu oynandı. Önce Gönüllüler takımının erkek yarışmacıları parkura çıktı. Parkurda müthiş mücadelelerin yaşandığı oyunda Gönüllüler takımında finale Steven kaldı. Ünlüler takımından ise finalist olan Batuhan idi. Bu ikili arasında geçen kıyasıya mücadeleden 3-1 galip ayrılan Steven, bu haftanın sembolünü kazanan ismi oldu.