Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte 26 Ocak 2021 Survivor’a veda eden isim

Survivor’da elenen isim belli oldu. Sevilen yarışmanın bu akşam ekrana gelen bölümünde eleme konseyi ekrana geldi. Survivor 2021’de SMS birincileri tarafından açıklanan isimler ile haftanın eleme adayları belli oldu. 26 Ocak 2021 Survivor yeni bölümde ada konseyinde 3. haftanın SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? Survivor 2021’e kim veda etti? İşte eleme konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2021 00:47
Değiştirme Tarihi: 27.01.2021 00:47
Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte 26 Ocak 2021 Survivor’a veda eden isim

Ekranların heyecanla izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam açıklanan SMS sıralaması ile adaya veda eden isim belli oldu. Survivor Türkiye’nin üçüncü haftasında eleme adayları Aleyna ve İlayda olmuştu. SMS birincileri tarafından seçilen iki isim ise Duygu ve Bahar oldu. Bu dört isim arasında halk oylamasında en az SMS oyunu alan yarışmacı elenen isim oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim veda etti? 26 Ocak Survivor 2021 yeni bölümde yaşananlar…

İLK İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun ilk iletişim oyunu bu akşam ekrana geldi. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ilk iletişim oyunu ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. İletişim oyununda takımlar, karşılıklı sayılar alarak oyunda dengeyi sağladı. Fakat oyunun ilk yarısı bittikten sonra Ünlüler takımı, üstünlüğü ele geçirdi ve Gönüllüler ile farkı açmaya başladı. Oyunun sonunda ise 10’a 5 skorla iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA BU HAFTANIN SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da ilk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için Cumartesi akşamı halk oylaması yapıldı. İkinci dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için ise Pazar günü yapıldı. Bu iki oylamanın sonuçlarına göre Ünlüler takımı SMS birincisi İsmail, Gönüllüler takımı SMS birincisi Poyraz oldu. İlk olarak Poyraz, haftanın üçüncü eleme adayı olarak Duygu’yu açıkladı. İsmail’in dördüncü eleme adayı ise Bahar oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’in üçüncü haftasında eleme adayları sırayla Aleyna, İlayda, Duygu ve Bahar oldu. Bu dört eleme adayı arasında yarışmaya veda eden ismi SMS sıralaması belirledi. Survivor 2021 macerası sona eren, adaya veda eden, diğer eleme adaylarına göre daha az SMS oyu alarak Survivor’dan elenen isim Bahar oldu.