Survivor’da kim elendi, kim gitti? 9 Şubat Salı Survivor 2021’den elenen isim ve 5. hafta SMS sıralaması

Survivor’da kim elendi bu akşam belli oldu. Ekranların en çok izlenen yarışma Survivor 2021’de iletişim oyununda duygu seli yaşandı. Ünlüler ile Gönüllüler, bu hafta ailelerinden gelecek görüntülü mesajları görebilme şansına sahip olmak için yarıştı. 9 Şubat Salı akşamı Survivor’da SMS birincileri tarafından 3. ve 4. eleme adayları belirlendi. 5. Hafta SMS sıralaması açıklandığı zaman adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elendi? Survivor’da bu haftanın SMS birincileri kimler oldu, kimleri eleme adayı söylediler? İşte Survivor 24. bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 00:51
Değiştirme Tarihi: 10.02.2021 00:51
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 9 Şubat Salı Survivor 2021’den elenen isim ve 5. hafta SMS sıralaması

Her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2021'de elenen isim belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, 9 Şubat 2021 Survivor 24. bölümde iletişim oyununa çıktı. Sezonun en duygusal anlarının yaşandığı, gözyaşlarının sel olduğu iletişim oyununda kıyasıya mücadeleye sahne oldu. İletişim oyunu sonrasında eleme konseyinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllülerin SMS birincilerini açıkladı. Bu isimler tarafından 3. ve 4. eleme adayları açıklandı. Survivor'da haftanın eleme adayları arasında daha az SMS oyu alan yarışmacı Survivor'a veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi, kim gitti? İşte ada konseyinde yaşananlar...

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam duygusal yönü ağır basan bir iletişim oyunu oynandı. Ödül olarak sevdiklerinden gelecek görüntülü mesajları okuma şansını elde etmek için yarışmacılar performanslarını çok zorladı, çok efor sarf etti. Baştan sona çok heyecanlı geçen oyunda Ünlüler, 10-7 skorla iletişim oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU, KİMLERİ SÖYLEDİLER?

Survivor eleme konseyinde 5. haftanın SMS birincileri Ünlülerden İlayda, Gönüllülerden Poyraz oldu. İlayda, haftanın 3. eleme adayı olarak Öykü’yü söyledi. Poyraz’ın söylediği Baran ise haftanın 4. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da SMS birincileri tarafından 3. ve 4. eleme adayları açıklandı. Böylece haftanın eleme adayları Doğan, Hanzade, Öykü ve Baran oldu. Bu isimler arasında adaya veda eden yarışmacı, Survivor 5. Hafta SMS sıralamasına göre belli oldu. Bu sıralamaya göre eleme adayları arasında en az oy alan Baran, Survivor 2021’den elendi.