Survivor’da kim elendi, kim gitti? 6 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile kim veda etti?

Survivor’da kim elendi belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam iletişim oyunu oynandı. Oyunu kazanan takım Gönüllüler oldu. Sonrasında ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın beş yarışmacıyı ilgilendiren açıklamaları merakla izlendi. Son olarak Survivor’da bu hafta SMS sıralamasına göre elenen isim açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte 6 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması…

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 07.04.2021 01:08
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 6 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile kim veda etti?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’a bu hafta veda eden isim belli oldu. Survivor 2021’in 13. Haftasında potaya giren isimler İsmail, Batuhan, Doğan ve Sergen idi. Müthiş mücadelenin yaşandığı iletişim oyununu Gönüllüler kazandı. Sonrasında ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın beklenmedik gelişme diyerek yaptığı açıklama izleyenleri şok etti. Sonrasında SMS birincisi açıklandı ve eleme adayları kesinleşti. Devamında ise Survivor SMS sıralaması ile elenen isim belli oldu. İşte Survivor’a elenen isim ve ada konseyinde yaşananlar…

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor’da haftanın eleme adayları; İsmail, Doğan, Batuhan ve Sergen idi. Bu hafta SMS birincisi Batuhan olunca adaylığı düştü. Onun yerine Çağrı potaya girdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de haftanın eleme adayları; İsmail, Doğan, Sergen ve Çağrı oldu. Bu isimler arasında Cumartesi günü yapılan halk oylamasına göre en az SMS oyu alan Doğan, Survivor’dan elendi. Survivor 2021 13. Hafta SMS sıralamasına buradan bakabilirsiniz.

BEŞ YARIŞMACIYA ÜÇ ÖDÜL CEZASI!

Survivor Türkiye’de ada konseyinde Acun Ilıcalı, beklenmeyen ve üzücü olan gelişmeyi açıkladı. Yarışmada altı yarışmacının kural dışı davrandığını açıkladı. Bu isimler; Aleyna, Aleyna Çalışkan, Hanzade, İlayda ve Batuhan idi. Bu yarışmacılara verilen ceza ise üç ödül oyunundan faydalanamama cezası idi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan iletişim oyununda Gönüllüler takımında sakatlığı süren Poyraz, oyunda yer almadı. Buna karşılık Ünlüler takımı Doğan’ın oyun dışında bıraktı. Eşleşmeler sonucunda ise Gönüllülerden Hanzade, ilk turda dışarda kalan isim oldu. Oyunda müthiş bir mücadele vardı. Gönüllüler, oyuna iyi başlayıp farkı açsa bile Ünlüler oyunu bırakmadı ve skoru 8-8 yapmayı başardı. En iyiler mücadelesine Ünlülerden Çağrı – Merve, Gönüllülerden Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. İlk oyunda Aleyna, Merve’yi yenerek skoru 9-8 yaptı. Son karşılaşmada Berkay, Çağrı’yı yenerek skoru 10-8 yaptı. Böylece Gönüllüler takımı, iletişim oyununu kazanan takım oldu. İletişim oyununu kazanan Gönüllüler, ailelerinin yazdığı elektronik postayı okuma ödülünü kazandı.