Survivor’da kim elendi, kim gitti? 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile kim veda etti?

Survivor’da kim elendi bu akşam belli oldu. Heyecanla izlenen Survivor 2021 yeni bölümde gözler eleme konseyindeydi. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, iletişim oyunu için mücadele etti. Zorlu mücadeleyi yedi farkla kazanan Ünlüler takımı oldu. Sonrasında toplanan ada konseyinde SMS birincileri açıklandı. 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile en az oyu alan isim açıkladı. Peki, bu hafta Survivor’da kim elendi, kim veda etti? İşte Survivor yeni bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 28.04.2021 00:26
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile kim veda etti?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Survivor’ın 79. bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, her Salı günü oynanan iletişim oyunu için karşılaştı. Yarışmacılar için çok anlamlı olan duygusal iletişim ödülü için verilen mücadeleyi kazanan Ünlüler takımı oldu. Sonrasında toplanan eleme konseyinde iki takımın SMS birincileri tarafından iki eleme adayı daha açıklandı. Dört aday arasından adaya veda eden isim, 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile belli oldu. İşte Survivor eleme konseyi detayları…

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ VE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor Türkiye’nin 16. haftasında Ünlüler ve Gönüllüler, kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonrasında birer eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Gönüllülerin eleme adayı Aleyna Çalışkan, Ünlülerin eleme adayı ise İlayda Şeker oldu. Gönüllüler takımı SMS birincisi Poyraz, 3. eleme adayı olarak gösterdi. Ünlüler takımı SMS birincisi İsmail Balaban ise 4. eleme adayının olduğunu açıkladı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Çalışkan, İlayda Şeker, Steven ve Sergen oldu. Cumartesi ve Pazar günü yapılan halk oylamasına göre en az oy alan İlayda Şeker oldu ve Survivor’dan elendi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam oynanan iletişim oyununda deniz üzerine kurulu bir parkur vardı. Bu parkurda tırmanma, denge ve köprü engeli gibi birçok engel vardı. Bütün engelleri aşan yarışmacılar, finalde kum torbaları ile 6 sembolü devirmesi gerekiyordu. Aileleri ile kısa bir an bile olsa görüşmek isteyen yarışmacılar parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Fakat gününde olan takım Ünlüler takımı idi. Atışlarda büyük başarı sağlayan Ünlüler takımı, skoru 9-1’e kadar getirdi. Sonrasında Ayşe ve Berkay’ın aldığı sayılar ile iletişim ödülü için yeniden umutlandılar. Ama son oyunda Batuhan, Poyraz’dan önce sembolleri devirdi. Böylece, 10-3 skorla Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazandı.