Survivor’da kim elendi, kim gitti? 26 Ocak Survivor 2022’de 2. hafta SMS sıralaması ile kim veda etti?

Survivor’da kim elenecek günün en çok merak edilen konusu. Survivor All Star’da 26 Ocak Çarşamba bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ödül oyunu sonrasında toplanacak eleme konseyinde dört eleme adayı için geriye sayım başladı. Survivor 2022’nin dokuzuncu bölümünde Acun Ilıcalı, 2. hafta SMS sıralamasına göre adaya veda eden ismi açıkladı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da kim elendi, kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2022 00:16
Değiştirme Tarihi: 27.01.2022 00:51

TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star 2022’de bu akşam adaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da bu hafta potaya giren isimler Mert, Berna, Ayşıl ve Sercan oldu. Bir kişi Gönüllüler, üç kişi Ünlüler takımından dört eleme adayının yarışmadaki kaderi bu akşam açıklanan 2. hafta SMS sıralaması ile belli oldu. Konsey öncesinde iki takım, ödül oyununda karşılaştı ve ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele verdi. Peki, Survivor'a kim veda etti? Survivor'da kim elendi? İşte Survivor son bölüme dair detaylar…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor All Star’da elenen isim bu akşam belli oldu. Bu haftanın eleme adayları Ünlüler takımından Mert Öcal, Ayşıl Özaslan, Sercan Yıldırım ve Gönüllüler takımından Berna Keklikler. Sürgün adasında olan eleme adayları, bu akşam konseye katıldı. Pazartesi akşamı yapılan SMS oylaması sonuçları Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. 2. hafta SMS oylaması sonuçlarına göre en az oy alan Ayşıl, Survivor olma hayallerine veda etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam eleme konseyi öncesinde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, ödül oyununda karşılaştı. Zorlu bir deniz parkurunda mücadele eden yarışmacılar, domino şeklinde tahtaları dizerek atışı yapmaya çalıştı. Kadınların yarıştığı turda Gönüllüler, erkeklerin yarıştığı turda Ünlüler kazanında en iyiler mücadelesine geçti. En iyiler mücadelesinde skor 2-2 olunca bayrak yarışına geçildi. Nefes kesen mücadelede Gönüllüler kazandı ve ödül Gönüllüler takımının oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR ALL STAR HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2022’de ikinci haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden Ünlülerden Mert, birinci eleme adayı olarak çıktı. İkinci dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler oldu ve oylama ile ikinci eleme adayı olarak Berna’yı sürgün kampına gönderdi. Üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından 3. Eleme adayı Ayşıl oldu. Dördüncü eleme adayını Nagihan belirledi. Ve Sercan’ı dördüncü eleme adayı olarak gösterildi.