Survivor’da kim elendi, kim gitti? 23 Mart Survivor 2021 SMS sıralamasına göre veda eden kim oldu?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor 2021’de müthiş mücadele sonunda iletişim oyununu kazanan Ünlüler oldu. Oyun sonrasında toplanan eleme konseyinde Ünlüler ve Gönüllüler SMS birincileri açıklandı. SMS birincileri tarafından 4. ve 5. eleme adayları açıklandı. 23 Mart Survivor 2021 SMS sıralamasına göre yarışmaya veda eden isim belirlendi. Peki, birleşme partisi öncesinde Survivor’da kim elendi, kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 00:34
Değiştirme Tarihi: 24.03.2021 00:34
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 23 Mart Survivor 2021 SMS sıralamasına göre veda eden kim oldu?

Heyecanla ve ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam bir veda yaşandı. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını birer kez kaybeden Ünlüler ve Gönüllüler takımı, eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Bu akşam, Ünlülerin kazandığı iletişim oyunu sonrasında toplanan eleme konseyinde sürpriz bir SMS birincisi çıktı. 23 Mart Salı akşamı Survivor 54. bölümde SMS sıralamasına göre elenen isim belli oldu. İşte Survivor’da elenen isim ve konseyde yaşananlar…

SMS BİRİNCİLERİ VE 4. VE 5. ELEME ADAYLARI

Survivor 2021’de bu hafta Ünlüler ve Gönüllüler için halk oylaması yapılmıştı. Bu akşam, konseyde oylama sonucunda Ünlüler takımında SMS birincisi Çağrı oldu ve 4. eleme adayı olarak Batuhan’ı söyledi. Gönüllülerde ise SMS birincisi olan Poyraz, 5. eleme adayı olarak Ayşe’yi gösterdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu haftanın eleme adayları; Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe oldu. Eleme potasındaki bu beş aday arasından SMS sıralamasına göre en az oy alan yarışmacı Gonca, Survivor’dan elendi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da yarışmacıların mental olarak en çok istedikleri iletişim ödülü için parkurda zorlu bir mücadele verildi.

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan performans oyununu kazanan kadınlarda Aleyna Kalaycıoğlu, Ünlülerden Sergen oldu.