Survivor’da kim elendi, kim gitti? 22 Haziran Survivor 2021’de kim veda etti, son dörtlüye kimler kaldı?

Survivor’da sezonun son elemesi bu akşam yapıldı. Survivor’da kim elenecek merakla bekleniyordu. Survivor 2021’de sezonun son eleme adayları Ayşe, Poyraz ve Berkay idi. 22 Haziran Survivor yeni bölümde takım olarak son kez parkura çıkan yarışmacılar, ödül için mücadele etti. Sonrasında toplanan eleme konseyinde final oyunu detayları açıklandı. Son olarak elenen isim ve son dörde kalan isimler belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 23.06.2021 00:21
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 22 Haziran Survivor 2021’de kim veda etti, son dörtlüye kimler kaldı?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de elenen isim bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye’de Mavi takım ile Kırmızı takım, sezonun son ödül oyununu oynadı. Oyun sonrasında ekrana gelen eleme konseyinde yarın oynanacak final oyununun detayları belli oldu. Ayşe, Poyraz ve Berkay arasından elenenin ismi Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki, 22 Haziran Survivor 2021’de elenen kim oldu? İşte eleme konseyi detayları…

FİNAL OYUNU NASIL OLACAK?

Survivor Türkiye’de yarın bir final oyunu oynanacak. Bu oyunda İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazandığı için oynamayacak. Bu akşam eleme sonrasında kalan üç kişi arasında oynanacak final oyununda yarışmacılara beş can verilecek. Oyunda beş sayıyı bulan isim, finale kalacak. Finale çıkan iki yarışmacı arasında on sayıyı yapan yarışmacı, oyunu kazanacak. Bu oyunu kaybeden iki yarışmacı için yarın oylama yapılacak. Bu oylamanın sonucu İstanbul’daki yarı finalde açıklanacak ve sezonun dördüncü bu oylama sonucunda belli olacak.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de sezonun son elemesi bu akşam yapıldı. Beş yarışmacı arasında geçen kıyasıya dokunulmazlık oyunları sonrasında potaya giren isimler Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu. Bu üç isim arasında SMS oylaması ile yarışmaya veda eden yarışmacı Berkay oldu.

SURVİVOR’DA SON ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu öncesinde sunucu Murat Ceylan yarışmacılara “Karma oynamak ister misiniz?” dedi. Yarışmacıların onayı ile oyunda kadın ve erkek yarışmacıların karma şekilde eşleşti. Karayip denizi üzerine kurulan parkurda yarışmacıları finalde üç farklı son bekliyordu. Yarışmacılar, istedikleri atış ile başlayabilecekti. Kum torbası, halka ve çubuk atışını başarılı şekilde yapan takımına sayıyı kazandırdı. Ortasına kadar kafa kafaya giden oyunda Mavi takım, 8-5 yapmayı başardı. Fakat sonraki karşılaşmaları kaybetmeyen Kırmızı takım, sezonun son ödül oyununu 10-8 skorla kazandı.