Survivor’da kim elendi, kim gitti? 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ve Survivor’dan elenen isim

Survivor’da kim elendi bu akşam belli oldu. Survivor 2021’in 15. haftasına potaya giren isimler, Dora ve İlayda idi. 20 Nisan Salı günü SMS birincileri tarafından açıklanan iki isim ile Survivor’da haftanın eleme adayları belli oldu. Acun Ilıcalı, konseyde merak edilen İsmail Balaban’la ilgili konuyu açıkladı. Merakla beklenen SMS sıralaması ile Survivor’dan elenen isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? Survivor 2021 SMS sıralaması, ada konseyinde yaşananlar ve detaylar haberimizde…

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 00:26
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ve Survivor’dan elenen isim

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu hafta elenen isim belli oldu. Survivor Türkiye’de iki takımdan birer eleme adayı ada konseylerinde belli olmuştu. Bu akşam, ada konseyinde Acun Ilıcalı, İsmail Balaban’la ilgili önemli konuyu açıkladı. Sonrasında Ünlüler takımı ve gönüllüler takımı SMS birincileri açıklandı. Onların söylediği isimler ile 3. ve 4. eleme adayı oldu. 20 Nisan Survivor 2021 SMS sıralamasına göre en az oyu alan isim yarışmadan elendi. İşte Survivor 74. bölüm iletişim oyunu, ada konseyi, SMS sıralaması detayları…

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor Türkiye’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarından birini Ünlüler, birini Gönüllüler takımı kazandı. Sonrasında ada konseyinde Gönüllülerden Dora, Ünlülerden İlayda eleme adayı çıkarıldı. Gönüllüler takımında SMS birincisi olan Steven, 3. eleme adayı olarak Reşat’ı söyledi. Ünlüler takımında SMS birincisi seçilen Sergen ise İsmail’i 4. eleme adayı gösterdi.

SURVİVOR’DE KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta eleme adayları; Dora, İlayda, Reşat ve İsmail oldu. Bu dört yarışmacı arasından SMS sıralamasına göre en az oyu alan Reşat, Survivor 2021'den elendi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de iletişim oyununu 10-5 skorla Ünlüler takımı kazandı. Bu akşam Survivor Türkiye’de iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanarak seçtikleri bir arkadaşları ile WhatsApp üzerinden konuşabilme hakkını elde etti. Ayrıca hangi takım kazanırsa kazansın Görevimiz Tatil filmini izlediler.