Survivor’da kim elendi, kim gitti? 2 Şubat Survivor 2021’e kim veda etti? İşte Survivor SMS sıralaması

Survivor’da kim elendi bu akşam yapılan eleme konseyi ile belli oldu. 2 Şubat Salı günü Survivor’ın 19. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında önce iletişim oyunu oynandı. İletişim ödülünü kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Sonrasında eleme konseyinde ilk olarak SMS birincisi açıklandı. Onun söylediği isim ile üçüncü eleme adayı belli oldu. Bu adaylardan en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2021 00:59
Değiştirme Tarihi: 03.02.2021 00:59

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021’de elenen isim belli oldu. Survivor Türkiye’de haftanın eleme adayları Gönüllüler takımından Duygu ve Poyraz olmuştu. Bu akşam açıklanan SMS birincisi Poyraz olunca SMS ikincisi de açıklandı. Bu kişiler tarafından açıklanan iki isim ile haftanın eleme adayları belli oldu. 4. hafta SMS sıralamasına göre Survivor 2021’e veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor eleme konseyi detayları…

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de Gönüllüler takımından oylama sonucu belirlenen eleme adayları Duygu ile Poyraz idi. Poyraz, SMS birincisi olduğu için adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisi de açıklandı. SMS ikincisi de Dora oldu. Poyraz, Ayşe’yi söylerken Dora ise Reşat’ı seçti.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de haftanın eleme adayları; Duygu, Reşat, Ayşe oldu. Bu isimler arasından elenen kişi Survivor SMS sıralamasına göre belli oldu. Rakiplerine göre daha az oy alan Duygu oldu ve yarışmaya veda etti.

Survivor SMS sıralamasına buradan bakabilirsiniz.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam sezonun ikinci iletişim oyunu için parkura çıktı. Bu haftanın iletişim ödülünü yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Parkurda yarışmacılar özellikle atışlarda çok zorlandılar. Oyun Ünlüler ve Gönüllüler arasında gitti geldi. İki takım da karşılıklı sayılar alarak iletişim oyununu kazanmaya çalıştı. Son çeyrekte başarılı olan takım Ünlüler oldu. Rakibi ile arasındaki farkı açan Ünlüler takımı, 10’a 7 skorla Gönüllüler takımını yendi ve iletişim oyununu kazandı.