Survivor’da kim elendi, kim gitti? 2 Mart Survivor 2021 SMS sıralaması ile Survivor’a kim veda etti?

Survivor’da kim elendi belli oldu. Survivor Türkiye’nin 8. hafta SMS sıralaması ile bu hafta yarışmaya veda eden isim açıklandı. Survivor 2021’de bu hafta Öykü ve Aleyna Çalışkan ada oylaması ile eleme potasına girmişti. SMS birincileri tarafından söylenen isimler Hanzade ve Çağman oldu. 4 eleme adayı arasından en az oyun alan isim, Survivor’dan elendi. Peki, Survivor’dan kim elendi, kim gitti? SMS birincileri kimler oldu? İşte Survivor 8. Hafta SMS sıralaması…

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 00:29
Değiştirme Tarihi: 03.03.2021 00:29
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 2 Mart Survivor 2021 SMS sıralaması ile Survivor’a kim veda etti?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Survivor Türkiye’nin 2 Mart Salı bölümünde eleme konseyi toplandı ve iki takımın SMS birincileri açıklandı. Bu isimlerin söylediği Hanzade ve Çağman ile haftanın eleme adayları belli oldu. Sonrasında gözler Survivor SMS sıralamasına çevrildi. Böylece Öykü, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Çağman arasından Survivor’a veda eden isim açıklandı. İşte Survivor’dan elenen isim, Survivor SMS birincileri ve 8. Hafta SMS sıralaması…

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta SMS halk oylaması Cumartesi günü Ünlüler için, Pazar günü Gönüllüler için yapıldı. Bu oylamaya göre arkadaşlarından daha fazla oy alan isimler, haftanın SMS birincileri oldu. Bu isimler Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Ayşe oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Öykü, 2. eleme adayı ise Aleyna Çalışkan olmuştu. Bu akşam açıklanan SMS birincilerinden Batuhan, 3. eleme adayı olarak Çağman’ı söyledi. Ayşe ise 4. eleme adayı olarak Hanzade’yi potaya gönderdi. Bu dört aday arasından SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az oy alan Çağman Çatay, Survivor 2021’den elendi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen mektupları, Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları okuyabilecekti. Oyundan önce oynanan avantaj oyununu Gönüllüler kazandı ve seçim avantajını elde ettiler. Oyunda ellerindeki merdiven ile tüm engelleri aşan yarışmacılar, finalde iki sepete ikişer basketten 4 başarılı atış yapması gerekiyordu. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği ve heyecanın oyunun sonuna kadar devam ettiği oyunda skorun 9-9 olması ile bayrak yarışına gidildi. Bayrak yarışında kazanan Gönüllüler, Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin sekizinci haftasında sembol oyununu kadınlarda Ayşe, erkeklerde Berkay kazandı. Bu akşam Survivor Türkiye’de sembolü kazanan yarışmacılar ve seçtikleri üçer kişi, omlet yeme şansına erişti. Ayşe; Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, Öykü Uysal’ı seçerken Berkay; Steven, Reşat ve Poyraz’ı seçti.