Survivor’da kim elendi, kim gitti? 17 Haziran Survivor’da İsmail mi Aleyna mı Dora mı elendi?

Survivor 2021’de elenen isim belli oldu. Yarışmanın son dönemine girildiği zamanlarda Dora, İsmail ve Aleyna haftanın eleme adayları idi. Üç yarışmacı için yapılan seyirci oylama sonuçlarına göre yarışmaya veda eden isim belli oldu. 17 Haziran Perşembe günü toplanan eleme konseyinde sezonu altıncı olarak bitiren isim açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 18.06.2021 00:23
Değiştirme Tarihi: 18.06.2021 00:23
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 17 Haziran Survivor’da İsmail mi Aleyna mı Dora mı elendi?

Her bölümü ile farklı heyecanlar yaşatan Survivor Türkiye’de elenen isim belli oldu. Survivor 2021’de bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları sonrasında Dora, Aleyna ve İsmail eleme adayları olmuştu. Bu akşam, 17 Haziran Perşembe Survivor 122. bölümde ada konseyinde veda eden isim kim olacak merakla bekleniyordu. SMS oylamasında rakiplerine göre daha az oy alan isim, Survivor’a altıncı olarak veda etti. Peki, bu akşam Survivor’dan kim elendi? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’nin bu haftasında eleme potasına giren isimler Uğurtan Dora, İsmail Balaban ve Aleyna Kalaycıoğlu idi. Bu yarışmacılar için yapılan SMS oylaması sonucuna göre en az oyu alan Dora, Survivor hayallerine veda etti. Ve sezonu altıncı olarak tamamladı.

SURVİVOR’DA BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun son Bil Bakalım oyunu yarışmacılara keyifli anlar yaşattı. Yarışmacılar, sunucu Murat Ceylan’ın sorduğu birbirinden değişik ve farklı sorulara en yakın cevapları tahmin etmeye çalıştı. Oyunda takımlar, Milli takımımızın renkleri olan Kırmızı ve Beyaz takım olarak oynadılar. Bil Bakalım oyununu 10-8 skorla kazanan Mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam keyifli bir ödül oyunu ekrana geldi. Su kaydırağı ile başlayan parkurun finalinde yarışmacılar, paintball silahı ile beş konserveyi devirmeye çalıştı. Yarışmacılar, parkurda çok çekişmeli bir mücadele sergiledi. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım oldu. Beş sayıyı daha önce yapan Kırmızı takım, ödülün tadımını yaptı. 5-2 geride kalan Mavi takım, atışlarda başlangıca göre daha isabetli atışlar yaparak farkı kapatmayı başardı. Günün sonunda ödül oyununu 10-8 skorla kazanan Mavi takım oldu.