Survivor’da kim elendi, kim gitti? 16 Şubat Survivor 2021’de iletişim oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da kim elenecek merak ediliyor. Her geçen gün ile heyecanın ve rekabetin arttığı Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler takımından bir isim adaya veda edecek. 16 Şubat Salı Survivor 29. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, kendilerine manevi güç sağlayan iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Bu akşam, Survivor’da iletişim oyununu hiç kazanamamış olan Gönüllüler mi kazandı, yoksa Ünlüler bir kez daha sevdikleriyle iletişim kurma şansını mı yakaladı? Survivor 6. hafta SMS sıralamasında kim birinci oldu? Haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Bu hafta Survivor’da kim elendi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2021 23:55
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 00:48

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. Bu hafta dokunulmazlığı kaybeden takım Ünlüler olmuş ve iki eleme adayı Ünlülerden çıkmıştı. Doğan ve Çağrı’nın yanına üçüncü eleme adayı ise Survivor 6. hafta SMS sıralamasında birinci olan isim tarafından açıklandı. Eleme konseyi öncesinde ise Ünlüler – Gönüllüler takımı, iletişim oyunu için mücadele etti. Kazanan ve kaybeden takımda gözyaşları sel oldu. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 16 Şubat Survivor 2021’de kim elendi? Survivor’da haftanın SMS birincisi kim oldu, kimi eleme adayı gösterdi? Merak edilenler haberimizde…

İLETİŞİM ÖDÜLÜ

Survivor'da yarışmacıların her geçen hafta ile artan hasretini dindirmek için iletişim oyunu önemi artıyor. Bu akşam Survivor 2021'de iletişim oyununu kazanacak takımın yarışmacıları, bir arkadaşı ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Eğer Gönüllüler takımı kazanırsa bu ödül ile birlikte önceki iki ödül olan Instagram filtresi ve arkadaşlarından gelen fotoğraflı mesajları okuma ödülünü de kazanacak.

AVANTAJ OYUNU

İletişim oyunu öncesinde takımlar, üçer erkek ve kadın yarışmacı seçerek avantaj oyununa çıktı. Eşleşmeler belli olduktan sonra ilk olarak parkura erkek yarışmacılar çıktı. Bu oyunu kazanan Gönüllüler, avantaj oyununda skoru 1-0 yaptı. Kadınlar arasında oynanan avantaj oyununda galip gelen ise Ünlüler olunca oyun final atışlarına kaldı. Bu oyuna çıkan Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Poyraz oldu. Poyraz, oyunda rakibine atış şansı bile vermedi ve avantaj oyununu Gönüllüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın en duygusal oyunu İletişim oyunu, yarışmacıların sevdikleri ile hasret giderme imkanı sağlaması nedeniyle ayrı bir yeri var. Bu akşam, Survivor 2021’de sezonun dördüncü iletişim oyunu oynandı. Oyundan önce açıklanacak iletişim ödülü ise yarışmacıları duygulandırdı. Oyunda iki takım başa baş bir mücadele ortaya koydu. Farkın açılmadığı oyunda karşılıklı alınan sayılar, oyunun sonuna kadar heyecanı, mücadeleyi sürdürdü. Fakat günün sonunda 10'a 8 skorla iletişim oyununu Ünlüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de altıncı hafta SMS oylaması sıralaması eleme konseyinde belli oldu. Buna göre Cumartesi akşamı yapılan SMS halk oylamasına göre en fazla oyu alarak SMS birincisi Batuhan oldu. SMS birincisi olarak Batuhan'ın açıkladığı isim Hayrettin oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de Ünlüler kaybetmiş, ilk eleme adayı Doğan, ikinci eleme adayı ise Çağrı olmuştu. 6. Hafta SMS sıralamasına göre birinci olan isim eleme konseyinde açıklanacak. Ünlülerden SMS birincisi olan Batuhan oldu ve üçüncü eleme adayı olarak Hayrettin'i söyledi. Böylece Survivor'da bu haftanın eleme adayları Doğan, Çağrı ve Hayrettin oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da kim elenecek günün en merak ediliyordu. Survivor Türkiye'de haftanın eleme adayları Doğan, Çağrı ve Hayrettin oldu. Survivor 2021 6. hafta SMS sıralamasına göre bu üç isimden biri adaya veda edecek. Survivor SMS sıralamasına buradan ulaşabilirsiniz. Rakiplerine göre daha az oy aldığı için Survivor'a veda eden isim Hayrettin oldu.