Survivor’da kim elendi, kim gitti? 16 Mart Survivor 2021 SMS sıralaması ile veda eden isim kim oldu?

Survivor’da kim elendi belli oldu. Heyecanın doruğa çıktığı, mücadelenin dolu dolu yaşandığı Survivor 2021’de nefesleri kesen iletişim oyununu Ünlüler kazandı. Sonrasında toplanan eleme konseyinde SMS birincisi tarafından üçüncü eleme adayı açıklandı. Bu üç aday arasında SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? 16 Mart Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 17.03.2021 00:47
Değiştirme Tarihi: 17.03.2021 00:47
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 16 Mart Survivor 2021 SMS sıralaması ile veda eden isim kim oldu?

Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışması Survivor 2021’de 10. haftanın elenen ismi belli oldu. 16 Mart Salı akşamı Survivor’da manevi olarak önemli bir iletişim oyunu ekrana geldi. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı iletişim oyununu Ünlüler kazandı. Eleme konseyinde SMS birincisi tarafından söylenen eleme adayı ile haftanın eleme adayları belli oldu. Exxen.com/tr’de açıklanan SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı, Survivor’dan elendi. Survivor’da kim elendi, kim gitti? Survivor 2021’e veda eden yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde bu akşam inanılmaz mücadele içinde geçen iletişim oyunu ekrana geldi. Survivor 2021 sezonunun en zorlu parkurunda yarışmacılar, çamura bata çıka oyunu kazanmak için tüm güçleri ile mücadele etti. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler olurken geriden gelip iyi tamamlayan Ünlüler oldu. 8-5 geriden gelip oyunu bayrak yarışına götüren ve sonrasında son atış ile iletişim oyununu Ünlüler kazandı. Kazanılan bu iletişim oyunu ile Ünlüler takımı yarışmacıları, ailelerinden gelen elektronik postayı okuma hakkını elde etti. Günün başarılı ismi ise İsmail Balaban oldu.

10. HAFTA SMS SIRALAMASINA GÖRE SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de eleme konseyi Gönüllüler takımı için toplandı. Konseyde Gönüllülerin SMS birincisi olan Ayşe, 3. eleme adayı olarak Yunus Emre’yi söyledi. Böylece haftanın eleme adayları; Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Yunus Emre oldu. Bu üç eleme adayı arasından SMS sıralamasına göre rakiplerine göre daha az oy alarak Survivor 2021’e veda eden isim Yunus Emre Karabacak oldu.