Survivor’da kim elendi, kim gitti? 13 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile veda eden yarışmacı

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor 2021’de bu hafta veda eden isim Gönüllüler takımından olacaktı. Aleyna Çalışkan ve Hanzade eleme adayı idi. 13 Nisan Salı Survivor yeni bölümde Gönüllüler takımı SMS birincisi tarafından 3. Eleme adayı açıklandı. Sonrasında SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı, Survivor’dan elendi. Peki, Survivor’a kim veda etti, kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 14.04.2021 00:42
Değiştirme Tarihi: 14.04.2021 00:42
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 13 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile veda eden yarışmacı

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de iletişim oyunu sonrasında elenen isim açıklandı. Müthiş bir mücadelenin yaşandığı oyunda, Ünlüler inanılmaz bir geri dönüş yaparak iletişim oyununu kazandı. Sonrasında eleme konseyinde Gönüllüler takımı SMS birincisi, Hanzade ve Aleyna Çalışkan’dan sonraki 3. eleme adayını açıkladı. Bu üç eleme adayı arasında SMS halk oylamasına göre en az oyu alan yarışmacı Survivor’dan elendi. İşte Survivor Türkiye yeni bölümde adaya veda eden isim ve detaylar…

SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta Gönüllüler takımı SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Bu sezon ilk defa SMS birincisi olan Aleyna Kalaycıoğlu, 3. eleme adayı olarak Dora’yı söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de haftanın eleme adayları; Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Dora oldu. Bu üç eleme adayı arasında 14. hafta SMS sıralaması ile adaya veda eden isim belli oldu. Arkadaşlarına göre SMS halk oylamasında daha az oy alan Hanzade, Survivor’dan elenen isim oldu.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin duygusal oyunu iletişim oyunu her hafta Salı günleri ekrana geliyor. İki takımın yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanarak sevdiklerinden gelecek ufacık bir haber bile olsa almak istiyor. Merve’nin sakatlanması sonrasında Ünlüler takımı oyuna iyi başlayamadı. Gönüllüler takımı, rakibi ile farkı bir ara beş sayıya çıkardı. Fakat Ünlüler oyunu bırakmadı. Skor 9-6’ya gelince iki takım en iyi iki erkek ve bir kadın yarışmacısı seçildi. En iyiler mücadelesinde üç karşılaşmayı da kazanan Ünlüler, skoru 9-9 yaptı ve oyunu bayrak yarışına taşıdı.