Survivor’da kim elendi, kim gitti? 13 Haziran Survivor 2021’e veda eden kim oldu?

Survivor’da elenen isim bu akşam belli oldu. Sezonun en önemli potası olarak değerlendirilen 13 Haziran Survivor yeni bölümde eleme adayları Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan idi. Bu üç isim için kullanılan oy, Survivor tarihine bir rekor olarak geçti. Oylamanın sonucuna göre elenen ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor 2021’e kim veda etti?

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 14.06.2021 00:19
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 13 Haziran Survivor 2021’e veda eden kim oldu?

Sezon başından beri büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de kim elendi sorusunun cevabı ada konseyinde açıklandı. Survivor Türkiye’de bu hafta eleme adayları Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan idi. Acun Ilıcalı, yarışmacılar için kullanıla oy sayısının yarışma tarihinde bir rekor olduğunu açıkladı. 13 Haziran Pazar Survivor 118. bölümde ekrana gelen ada konseyinde yarışmaya veda eden isim açıklandı. İşte Survivor konseyde yaşananlar…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu hafta üç bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında potaya giren isimler Batuhan, Aleyna ve Ayşe idi. Bu üç isim arasında seyirci oylaması Cumartesi günü yapıldı. Bu oylamanın sonucuna göre en az oyu alan Batuhan, Survivor’dan elendi.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Türk – Yunan yarışmacıları, ödül oyununda üçüncü kez karşı karşıya geldi. Mavi ve kırmızı takımların karışması sonrasında Survivor ödül oyununda müthiş mücadeleler yaşandı. Parkurda yarışmacılar, tüm engelleri geçip iki farklı atışı yapmaya çalıştı. İlk önce kum torbası ile küpü sepete sokmaya çalışan yarışmacılar, sonrasında masa üzerinde topu yuvarlayarak ikinci atışı yapmak için uğraştı.

Ödül oyununda mücadele başta kafa kafaya gidiyordu. Fakat Mavi takım, 3-3’den sonra üst üste sayılar alarak rakibiyle farkı dörde çıkardı. Mavi takım, bu üstünlüğünü oyunun sonuna kadar korudu. Mücadele sonunda 10-5 skorla ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.