Survivor’da kim elendi, kim gitti? 11 Mayıs Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen kim oldu?

Survivor’de kim elendi bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de iletişim oyununu kazanan Mavi takım oldu. Sonrasında ada konseyi ekrana geldi. İki takımın farklı stratejiler ile Batuhan ve Poyraz’ı eleme adayı göstermişti. SMS birincisi kim olacak, kimi eleme adayı gösterecek diye merak ediliyordu. Peki, bu akşam Survivor’da kim elendi? İşte 11 Mayıs Survivor 2021 SMS sıralaması ve elenen isim…

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 12.05.2021 00:19
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 11 Mayıs Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen kim oldu?

TV8’in sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de yarışmaya veda eden isim oldu. Survivor’da yeni takımların oluşturulduğu haftada Mavi takım Poyraz’ı, Kırmızı takım Batuhan’ı eleme adayı olarak gösterdi. SMS birincilerinin söylediği isimler ile haftanın eleme adayları belli oldu. 11 Mayıs Survivor 2021’de dört eleme adayı arasından elenen isim SMS sıralaması ile belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte detaylar…

SMS BİRİNCİLERİ KİM OLDU, KİMLERİ SÖYLEDİLER?

Survivor 2021’de seyirci oylamasına göre bu Kırmızı takımda SMS birincisi Berkay, Mavi takımda ise SMS birincisi Poyraz oldu. Bu durumda Mavi takımda Poyraz’ın adaylığı düştü ve SMS ikincisi açıklandı. SMS ikincisi Steven olunca Mavi takımdan mecburi adaylar Sergen ile Dora oldu. Berkay ise İsmail’i aday gösterdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta eleme adayları; İsmail, Batuhan, Sergen ve Dora oldu. Bu isimler arasında seyirci oylamasına göre en az oyu alan  Sergen, Survivor’dan elendi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de iletişim oyununun yarışmacılar açısında önemi çok farklı. Aileleri ile iletişim kurmak isteyen yarışmacılar, iletişim ödülü için performanslarını çok zorluyor. Bu akşam da iletişim oyununu kazanmak için takımlar tüm güçleri ile mücadele ettiler. İletişim oyunu için kurulan parkurda birçok mekanizma vardı. Yarışmacılar, tüm engelleri aşmak için mekanizmaları istenilen şekilde tamamlamaları gerekiyordu. Finalde ise mekanizmalı bir atış vardı. Günü 10-4 skorla bitiren Mavi takım, iletişim oyununu kazandı.