Survivor’da kim elendi, kim gitti? 1 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen isim

Survivor’da kim elendi? Bu akşam Survivor 2021’de eleme konseyi heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını birer kez kaybeden Ünlüler ve Gönüllüler, 3 eleme adayı çıkardı. SMS birincilerinin söyledikleri isimler ile eleme aday sayısı beşe çıktı. Beş eleme adayı arasından 1 Nisan 2021 Survivor 12. hafta SMS sıralaması ile elenen isim belli oldu. İşte Survivor’a veda eden isim…

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 02.04.2021 00:21
Survivor’da kim elendi, kim gitti? 1 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen isim

Büyük heyecanın yaşandığı Survivor 2021’de elenen isim belli oldu. Survivor’da birleşme partisi sonrasında dokunulmazlık oyunları sonrasında Gönüllülerden Hanzade ve Aleyna Çalışkan, Ünlülerden Öykü eleme adayı seçilmişti. Bu hafta SMS birincileri İsmail ile Poyraz oldu ve iki eleme adayı da onlar söyledi. Beş eleme adayı arasında SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte Survivor 12. Hafta SMS sıralaması…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de bu hafta Gönüllüler SMS birincisi Poyraz, Ünlüler SMS birincisi İsmail oldu. Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu’nu, İsmail de Çağrı’yı eleme adayı olarak gösterdi. Ada konseylerinde oylama ile Gönüllülerden Aleyna Çalışkan ve Hanzade, Ünlülerden Öykü eleme adayı seçilmişti. Bu beş eleme adayı arasından SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Öykü, Survivor 2021’den elenen isim oldu.

SURVİVOR 12. HAFTA SMS SIRALAMASI https://www.exxen.com/tr

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam kıyasıya bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Müthiş yemek ödülü için iki takımın yarışmacıları parkurda kazanan, en iyiler mücadelesinde ortaya çıktı. Son dört oyunda iki kadın, iki erkek yarışmacı karşı karşılaştı. Bu karşılaşmalarda Gönüllüler takımı galip çıkınca 10’a 8 skorla ödül oyununu kazandı. Survivor’da bu akşam ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımının yarışmacıları, dürüm et döner, kızarmış patates ve içecek kazandı.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam sembolü erkeklerde Steven, kadınlarda Hanzade kazandı. Oyun sonrasında sembolü kazananlar ödül için üçer arkadaşını seçti. Hanzade; Reşat, Poyraz, Berkay derken Steven ise Aleyna Çalışkan, Aleyna ve Ayşe’den yana seçimini kullandı. Performans oyunu ödülü ise sosisli sandviç idi.