Survivor’da kim elendi, kim gitti? 1 Haziran Survivor 2021’de veda eden isim belli oldu!

Survivor 2021’de kim elendi bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye’de bu hafta eleme adayları Aleyna Çalışkan ve Dora olmuştu. Mavi takım ve Kırmızı takımın SMS birincileri de birer isim söyledi. Bu dört isim arasında seyirci oylamasına göre adaya veda eden ortaya çıktı. Peki, Survivor’da kim elendi, kim veda etti? 1 Haziran 2021 Survivor 22. Hafta SMS sıralaması ve tüm detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2021 00:23
Değiştirme Tarihi: 02.06.2021 01:02

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam adaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da Mavi takımdan Dora, Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan eleme adayı olmuştu. İki takımın SMS birincileri tarafından söylenen isimler ile haftanın eleme adayları belirlendi. Survivor’ın 108. bölümünde seyirci oylaması ile oluşan SMS sıralamasına göre elenen isim açıklandı. Peki, Survivor’da bu hafta kim elendi? İşte Survivor 2021 eleme konseyi detayları…

SMS BİRİNCİLERİ VE HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor’da dokunulmazlık oyunları sonrasında Mavi takım ve Kırmızı takım birer eleme adayı çıkardı. Mavi takımın ilk adayı Dora olurken Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı aday gösterdi. Bu haftanın Mavi takımın SMS birincisi Steven olunca Poyraz, otomatikman takımın ikinci adayı oldu. Kırmızı takımın SMS birincisi Berkay ise Batuhan’ı aday olarak gösterdi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu hafta, ada konseylerinde Mavi takım Dora’yı, Kırmızı takım Aleyna Çalışkan’ı aday göstermişti. Bu akşam, SMS birincileri Steven ve Berkay oldu. Berkay, Batuhan’ı aday olarak gösterirken Poyraz, mecburi olarak potaya giren isim oldu. Bu isimler arasında seyirci oylamasında rakiplerine göre daha az SMS oyu aldığı için Aleyna Çalışkan, Survivor’dan elendi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde iletişim oyununda zorlu bir parkura çıktı. Parkurda türlü engelleri aşan yarışmacılar, finalde önce mekanizmayı sonuna kadar çevirmesi gerekiyordu. Sonrasında sopa ile üç başarılı basket atışı yapması lazımdı. Oyuna iyi başlayan ve önde götüren Mavi takım oldu. Fakat Kırmızı takım, üç sayı geride iken aldığı üst üste sayılar ile 9-7 öne geçti. Bu ivmeyi sürdüren Kırmızı takım, 10-8 skorla iletişim oyununu kazandı.