Survivor’da kim elendi, ilk iletişim oyununu kim kazandı? 26 Ocak Survivor 2021 3. hafta SMS sıralaması

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında adada kalma mücadele devam ediyor. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği, Gönüllülerin tarihi geri dönüşü ile dokunulmazlığı kazandığı, Ünlüler takımında Cemal Hünal ile Meryem Kasap’ın sakatlık nedeniyle diskalifiye olduğu üçüncü haftada kim elenecek merak ediliyor. Bu akşam, 26 Ocak Salı günü Survivor 2021’de ilk iletişim oyunu oynandı, kazanan takımın yarışmacılarının duygu dolu anları ekrana geldi. Eleme konseyinde SMS birincileri tarafından açıklanan iki isim ile Survivor haftanın eleme adayları belli oldu. İlayda ve Aleyna ile birlikte dört kişi arasında SMS sıralamasına göre adaya veda eden isim açıklanacak. Peki, Survivor’da kim elenecek, adaya kim veda edecek? Survivor 2021’in ilk iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü ne oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2021 00:02
Değiştirme Tarihi: 27.01.2021 00:49

Her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatan, mücadele dolu oyunları ile TV8 ekranına kilitleyen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam bir kişi adaya veda edecek. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunları müthiş bir mücadeleye sahne olmuş, ilkini Ünlüler kazanırken ikinci dokunulmazlığı Survivor tarihine yazılacak geri dönüşü ile Gönüllüler kazanmıştı. Bunun sonucunda ada oylamasında Gönüllüler takımından Aleyna, Ünlüler takımında İlayda eleme adayı olmuştu. 26 Ocak 2021 Salı akşamı ekrana gelecek Survivor 14. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, sezonun ilk iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunu kazanan takımın yarışmacıları, üç hafta sonra sevdikleri ile birlikte iletişim kurma şansını yakaladı. Günün sonunda toplanacak ada konseyi ile birlikte SMS sıralaması belli olacak. SMS birincilerinin söylediği isimler ile 4 eleme adayı arasından elenen yarışmacı belli oldu. Heyecanla beklenen Survivor yeni bölümde kim elenecek merak ediliyor. İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor 2021’de yarışmacılar, bu akşam oynanacak ilk iletişim oyununu heyecanla bekliyordu. Aileleri ile bir şekilde iletişim kurmak isteyen yarışmacılar, verilecek ödül karşısında çok heyecanlandı. Survivor yeni bölümde iletişim oyunu öncesinde Murat Ceylan, kazanan takımın alacağı ödülü açıkladı. Buna göre iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları, bir Instagram filtresini deneyecek ve çekeceği fotoğrafı Instagramında paylaşabilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler sezonunda ilk iletişim oyunu bu akşam oynandı. Yarışmacılar, aileleri ile iletişim kurma şansını elde etmek için mücadele etti. İletişim oyunu, Survivor'ın sevilen ama zor bir parkurunda yapıldı. Su kaydırağı ile başlayan parkurda türlü engeller yarışmacıları çok zorladı. Oyunun ilk yarısında takımlar başa baş mücadele etti. Fakat Ünlüler, farkı açarak oyunun sonunda skoru 10-5 yaptı ve Survivor'da ilk iletişim oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 3. HAFTA SMS SIRALAMASI NASIL OLACAK?

Her hafta Salı günleri açıklanan Survivor SMS sıralaması ile adaya veda eden isim belli oluyor. Ada konseyinde açıklanacak Survivor 3. Hafta SMS sıralamasını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

SURVİVOR 3. HAFTA SMS SIRALAMASI

SURVİVOR 2021’DE KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’nin 3. Haftasında eleme potasına giren ilk isim Gönüllüler takımından Aleyna olmuştu. Sonrasında ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise ada oylaması ile Dilara’yı eleme potasına göndermişti. Bu akşam, iki takımın da SMS birincisi açıklandı. Cumartesi akşamı yapılan halk oylamasına göre Gönüllüler takımında SMS birincisi Poyraz oldu. Ve onun Gönüllüler takımında seçtiği isim Duygu oldu. Ünlüler takımında ise SMS birincisi İsmail oldu ve onun söylediği isim ise Bahar oldu.Bu dört isim arasında SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Bahar Seviş, Survivor 2021'e veda etti.