Survivor’da kim elendi? İletişim oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen isim

Sevilen yarışma Survivor 2021’de adaya veda eden isim bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye’nin 6 Nisan Salı akşama ekrana gelen 64. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu oynandı. Sevdikleriyle iletişim kurma şansını elde etmek isteyen yarışmacıların parkurdaki mücadelesi yine nefesleri kesti. Sonrasında ada konseyi toplandı ve Ünlüler takımında erkek yarışmacılar arasında halk oylamasına göre en az oy alan isim, Survivor’dan elendi. Survivor izleyicileri, ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın “Beklenmedik bir gelişme oldu” sözleri sonrasında Batuhan’ın ağladığı anlar merak ediliyordu. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor’da iletişim oyununu hangi takım kazandı? SMS birincisi kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 23:53
Değiştirme Tarihi: 07.04.2021 01:09

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye’de heyecan ve mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler 64. bölümünde elenen isim kim olacak oldukça merak ediliyordu. 6 Nisan Salı akşamı Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Aileleriyle özlem gidermek isteyen yarışmacılar, iletişim ödülü için parkurda kıran kırana mücadele etti. İletişim oyunu sonrasında toplanan eleme konseyinde Ünlüler takımından SMS birincisi açıklandı. Dört erkek yarışmacı arasında 13. SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı Survivor 2021’den elendi. Peki, bu hafta Survivor’dan kim elendi? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? SMS birincisi kim oldu? İşte Survivor yeni bölüme dair detaylar…

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de bu akşam yine heyecan dolu iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Sevdiklerinden üç aydır fazla zamandır uzak kalan yarışmacılar, onlarla iletişim kurabilmek için müthiş bir mücadele verdi. Oyunda sakatlığı süren Poyraz yer almadı. Eşitlik açısından Ünlüler Doğan'ı dışarıda bıraktı. Yağmur altında oynanan iletişim oyununda avantajı kazanan takım Gönüllüler oldu. Her iki takımın yarışmacıları, iletişim ödülü için parkurda müthiş bir mücadele verdi. Oyun sırasında Çağrı kötü bir şekilde düşerek herkesi korkuttu. Fakat oyuna devam edebileceğini ve iyi olduğunu söyledi. Sonrasında oyun kaldığı yerden devam etti. Çağrı, geriden gelmesine rağmen sayıyı aldı ve skoru 8-8 yaptı. Bundan dolayı iki takım, en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını belirledi. Ünlülerden Merve - Çağrı, Gönüllüler takımı Berkay - Aleyna Kalaycıoğlu en iyiler karşılaşmasına çıktı. Son iki karşılaşmayı kazanan Gönüllüler, 10-8 skorla iletişim oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında oylama ise kadın ve erkek yarışmacı eşitliğinin korunması nedeniyle sadece erkekler için yapıldı. İlk oylamada İsmail ve Doğan, ikinci oylamada Sergen ve Batuhan potaya girdiler. Bu akşam, Ünlüler takımı SMS birincisi açıklandı.SMS birincisi Batuhan olunca adaylığı düştü ve onun yerine potaya giren Çağrı oldu.

SURVİVOR'DA BEKLENMEDİK GELİŞME!

Survivor 2021 ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın açıklamaları merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı sözlerine "Üzücü bir gelişme yaşandı" diyerek başladı. Sonrasında "Konu ilk olarak Gönüllüler takımından Aleyna ve Aleyna Çalışkan'la ilgili" dedi. "Açıkcası beklemediğimiz, ummadığımız ve şaşırdığımız da bir gelişme. Üzücü de bir gelişme. Burada biz yarışmacılar arasında eşitlik sağlamaya çalıştık. Fakat bize gelen bilgiler ışığında eşitlik ilkesinin bozulduğunu tespit ettik. Survivor, yarışmacılara güven üzerine olan bir yarışma. Bu yarışmanın bazı kuralları var. Ve bu kuralların bazı yarışmacılar tarafından delindiğini gördük." diye ekledi.

Buna göre Survivor 2021'de tespit edilen kural dışı hareketler şöyle; Aleyne ve Aleyna Çalışkan'ın yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler ve bunları da sakladılar. İlayda, Hanzade'ye oyun alanında yiyecek vermiş. Batuhan ise bir içeceği çantasına koyup saklamış.

Bu yüzden bu 5 yarışmacıya üç ödül oyunundan yararlanamama cezası verildi.

SURVİVOR’DA KİM ELENECEK?

Survivor Türkiye’de bu hafta elenecek isim Ünlüler takımı erkek yarışmacılardan biri olacak. Potada olan isimler; İsmail, Doğan, Batuhan ve Sergen idi. SMS birincisi Batuhan, adaylığı düştü ve Çağrı potaya girdi. Açıklanan SMS sıralaması sonucuna göre en az oy alan Doğan, Survivor’dan elendi. Survivor 13. hafta SMS sıralaması www.exxen.com/tr adresinde...