Survivor’da kim elendi? İletişim oyununu kim kazandı? 4 Mayıs Survivor 2021 SMS sıralaması ile kim gitti?

Survivor’da bu hafta kim elendi belli oldu. Survivor 2021’de iki dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler takımından Sergen ve Merve eleme adayı çıkmıştı. Bu akşam, 4 Mayıs Salı Survivor eleme konseyinde açıklanan SMS birincisi bir isim daha söyledi. Ünlüler takımından üç kişi arasından 17. Hafta SMS sıralamasına göre adaya veda eden belli oldu. Eleme konseyi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim ödülü için kıyasıya mücadele etti. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elendi? İşte Survivor Türkiye 84. bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 23:48
Değiştirme Tarihi: 05.05.2021 01:16

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam kritik bir eleme gerçekleşti. Survivor’da bu akşam Ünlüler takımından elenen isme göre takımların kaderi belli oldu. Sergen ve Merve, 1. ve 2. eleme adayı idi. SMS birincisi tarafından 3. eleme adayı söylendi. İzleyiciler, Survivor’da bu akşam kim elenecek, 17. Hafta SMS sıralaması nasıl olacak merak ediyordu. Survivor’da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu oynandı. Yarışmacılar, iletişim ödülü için tüm güçlerini ortaya koydu. Oyunu kazanan takım, sevdikleriyle iletişim kurma şansını yakaladı. Survivor 84. yeni bölüme dair gelişmeler, detaylar haberimizde.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor’da iletişim ödülü takımlara göre farklılık gösteriyor. Bu akşam Ünlüler takımı kazanırsa bir dakikalık video çekimini Instagram’dan paylaşabilecekler. Gönüllüler takımı kazanırsa biri aileden olmak üzere seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Ayrıca bir dakikalık video çekimini Instagram’dan paylaşabilecekler.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da her Salı akşam iletişim oyunu ekrana geliyor. Yarışmacılar, duygusallığın ön planda olduğu iletişim ödülünü kazanmak için yine kıran kırana mücadele ediyor. Gönüllüler takımında Dora'nın tedavisi devam ettiği için oyuna gelemedi. Oyundan önce çıkılan avantaj oyunu için Ünlüler takımı Batuhan ve Melis'i, Gönüllüler takımı ise Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu'nu seçti. Bayrak yarışını kazanan Ünlüler, seçim avantajını elde etti.

İletişim oyunu, Dominik'in en uzun nehri üzerine kurulu parkurda oynandı. Parkurda tüm engelleri aşan yarışmacılar, finalde önce iki bola atışı yani iki ucunda top olan ipi çubuğa takmaları gerekiyordu. Sonra da iki tane büyük halka atışı vardı. Oyuna iyi başlayan Ünlüler takımı, skorda 3-0 üstünlüğü yakaladı. Devamında Gönüllüler takımı Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz ile farkı bire indirdi. Fakat Ünlüler takımı Sergen ve Melis'le aradaki farkı yine üçe çıkardı. Ve skor 5-2 oldu. Bu arada Sergen, 52 saniye ile parkur rekoru kırdı. Ünlüler takımı, İsmail ile skoru 6-2 yaptı. Sonraki iki karşılaşmayı alan Gönüllüler farkı ikiye düşürdü. Buna karşılık Ünlülerin atağı gecikmedi ve farkı yine üçe çıkardı. Gönüllülerin Aleyna Kalaycıoğlu ve Steven ile aldığı sayılar sonrasında skor 7-6 oldu. Sonraki üç oyunda kazanan Ünlüler oldu. Böylece 10-6 skorla iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunlarını Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu yüzden Ünlüler takımı iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. 1. eleme adayı Sergen, 2. eleme adayı ise Merve oldu. Bu akşam açıklanan SMS birincisi İsmail Balaban, 3. eleme adayı olarak Melis'i söyledi.

SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de merakla beklenen bir konu da bu hafta SMS birincisi kim olacak idi. Survivor 2021'de Ünlüler takımında Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında diğer takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı birinci olarak tamamlayan İsmail Balaban oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu akşam yapılacak eleme konseyi merakla bekleniyordu. Bu haftanın eleme adayları Sergen, Merve, Melis oldu. Bu isimler arasında en az oyu alan Melis Sezer, Survivor 2021'den elendi.