Survivor’da kim elendi, iletişim oyununu kim kazandı? 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile elenen

Survivor’da elenecek isim bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de bu hafta Ünlüler ve Gönüllüler’den birer eleme adayı çıkmıştı. Bu akşam SMS birincileri tarafından birer isim daha söylendi. 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile Survivor’dan elenen isim belli oldu. Survivor Türkiye 79. bölümde takımlar ilk olarak iletişim oyunu için mücadele etti. Aileleriyle iletişim kurabilme şansını elde etmek isteyen yarışmacılar, parkurda nefes kesen karşılaşmalar ortaya çıkardı. Peki, bu hafta Survivor’da kim elendi? SMS birincileri kimler oldu, kimi eleme adayı söyledi? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor yeni bölüme dair detaylar, merak edilenler ve gelişmeler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 00:21
Değiştirme Tarihi: 28.04.2021 01:05

Her bölümü büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu hafta yarışmaya veda edecek isim 79. bölümde belli oldu. Survivor Türkiye yeni bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Her hafta sevdiklerine karşı özlemi artan yarışmacılar, iletişim ödülü için parkurda kıran kırana bir mücadele verdi. Sonrasında ada konseyi toplandı ve ilk olarak SMS birincileri açıklandı. Aleyna Çalışkan ve İlayda ile birlikte potaya girecek iki isim belli oldu. Son olarak 27 Nisan Survivor 2021 SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim ortaya çıktı. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? SMS birincileri kimler oldu? Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor yeni bölümde yaşanacaklar, gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, Gönüllüler takımı kazanırsa seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Ünlüler takımı kazanırsa bir kişi ile konuşabilecekler.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Bayrak yarışına Ünlüler Batuhan ve Melis, Gönüllüler Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu ile çıktı. Oyunda finaldeki atışları ile Batuhan takımına seçim avantajını kazandırdı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de yarışmacıların mental olarak çok önemsediği İletişim Oyunu her hafta Salı günü oynanıyor. Yaklaşık dört ayını sevdiklerinden uzak, onlardan haber almaksızın geçiren Survivor 2021 yarışmacıları, iletişim ödülü için parkurda tüm güçleri ile mücadele ediyor, varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar. Deniz üzerine kurulu parkurda denge, köprü gibi birçok engel vardı. Bütün engelleri geçen yarışmacılar, finalde 6 başarılı atış yapması gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan takım Ünlüler oldu ve skorda 9-1 üstünlüğe erişti. Gönüllülerin Ayşe, Berkay ile iki sayı kazanarak umutlandılar. Fakat sonraki oyunda Batuhan, Poyraz'ı yenerek skoru 10-3 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de bu hafta ada konseyi iki takım için de toplanmış, Cumartesi günü Gönüllüler, Pazar günü Ünlüler takımı için SMS halk oylaması yapılmıştı. Bu oylama sonucunda her iki takımdan en fazla oyu alan iki yarışmacı SMS birincisi oldu. Bu hafta Gönüllüler takımı SMS birincisi Poyraz, Ünlüler takımı SMS birincisi İsmail Balaban oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da bu hafta iki takımdan birer eleme adayı çıkarılmıştı. Cumartesi günü Gönüllüler takımı oylamasında en fazla adı yazılan Aleyna Çalışkan, 1. Eleme adayı olmuştu. Pazar günü Ünlüler takımında yapılan oylama sonucunda 2. Eleme adayı İlayda olmuştu. SMS birincisi olan Poyraz, Steven'ı eleme adayı olarak gösterdi. İsmail Balaban'ın eleme adayı olarak tercihi ise Sergen oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Çalışkan, İlayda Şeker, Steven ve Sergen oldu. Dört eleme adayı arasından Survivor'dan elenen isim SMS sıralamasına göre belli oldu. Survivor'da bu hafta arkadaşlarına göre daha az oy alan İlayda Şeker veda eden isim oldu.