Survivor’da kim elendi? İletişim oyununu kim kazandı? 2 Şubat 2021 Survivor 4. hafta SMS sıralaması

Survivor 2021’de bu akşam bir kişi yarışmaya veda etti. 2 Şubat Salı akşamı toplanacak eleme konseyinde 4. haftanın SMS sıralaması açıklandı. Gönüllüler takımının SMS birincisi Poyraz olunca adaylığı düştü. SMS ikincisi ile birlikte Poyraz'ın söylediği iki isim sonrasında haftanın eleme adayları belli oldu. Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler, eleme konseyi öncesinde ikinci iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Sevdikleri ile bir iletişim şansını kurabilmek için parkurda kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? Survivor 2021’e kim veda etti? Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü nedir?

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 03.02.2021 01:00

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde adaya veda eden isim belli oldu. 2 Şubat Salı akşamı Survivor’ın 19. bölümünde eleme konseyi Gönüllüler için toplandı ve SMS birincisi ile birlikte diğer eleme adayı da ortaya çıktı. Bu adaylar arasından en az oy alan yarışmacı Survivor 2021 hayallerine veda edecek. Eleme konseyi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde açıklanacak iletişim ödülü ile yarışmacıları çok duygulandırdı. Peki, bu akşam iletişim oyununu kim kazandı, iletişim ödülü ne oldu? Survivor’da kim elendi, adaya veda etti? İşte Survivor yeni bölüme dair merak edilenler…

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam yarışmacıların motivasyonunu sağlayacak iletişim oyunu mücadelesi ekrana geldi. Deniz üzerine kurulan parkurda Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, iletişim ödülünü kazanmak, sevdikleri ile herhangi bir şekilde iletişim kurabilmek için kıyasıya mücadele verdi. Oyundan önce takımlar bayrak yarışı yaparak avantaj oyunu oynadı. Erkekler ve kadınlarda kazanan Ünlüler, iletişim oyununda seçim avantajını elde etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Seçimler yapıldıktan sonra yarışmacılar parkurda yerlerini aldı. İletişim oyununda puan alabilmek için yarışmacıların deniz üstündeki tüm engelleri aşarak finale atış noktasına gelebilmesi gerekiyor. Finalde ise yarışmacıların belli noktadan çengelli ip ile atarak küpleri arkalarındaki sepete koymaları gerekiyordu. Unutulmaması gereken önemli nokta ise küpler sepete konulduktan sonra bayrağın kaldırılması gerekiyordu. Bu duygusal motive edici oyunda takımların mücadelesi nefesleri kesti. Karşılıklı alınan sayılar ile skor Ünlüler 9-7 Gönüllüler olunca en iyi kadın ve erkek yarışmacılar seçildi. Ünlülerde Batuhan ve Melis, Gönüllülerde Poyraz ve Aleyna Best of turuna çıktı. İlk oyunda Batuhan, Poyraz'ı yenerek skoru 10-7 yaptı. Böylece Ünlüler, Survivor iletişim oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BU HAFTANIN İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEDİR?

Bu akşam ekrana gelecek Survivor 2021’de iletişim ödülü ile birlikte yarışmacılar önce sevinçten havaya uçacak. Sevdikleriyle iletişim kurma şansını yakalamak isteyen yarışmacılar, oyun sonrasında ise duygusal anlar yaşayacak. Bu haftaki Survivor iletişim ödülü; arkadaşlarından gelen fotoğraflı mesajları okumak oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de bu akşam eleme konseyi toplandı ve açıklanan SMS sıralaması ile yarışmaya veda eden isim ortaya çıktı. Bu hafta, iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kaybetmiş, ilk eleme adayı Duygu, ikinci eleme adayı Poyraz olmuştu. SMS birincisinin Poyraz olması sonrasında adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisinin kim olduğu da açıklandı. Ve bu isim Dora oldu. Poyraz, ikinci eleme adayı olarak Ayşe'yi, Dora ise üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı söyledi. Bu üç isim arasında rakiplerine göre daha az oy alan Duygu, Survivor'dan elendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 4. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor’da bu hafta SMS halk oylaması sadece Gönüllüler takımı için yapıldı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için yapılan bu oylamanın sonucuna göre SMS birincisi belli olacak. Eğer SMS birincisi Poyraz olursa eleme adaylığı düşecek ve sonra bir isim daha açıklayacak. Böylece belli olan Survivor haftanın eleme adayları arasından bir kişi Survivor’dan elenecek. Survivor 4. hafta SMS sıralamasına buradan bakabilirsiniz.