Survivor’da kim elendi, iletişim oyununu hangi takım kazandı? 2 Mart Survivor 2021 8. hafta SMS sıralaması

Survivor’da kim elenecek oldukça merak ediliyordu. Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında Ünlülerden Öykü, Gönüllüler Aleyna Çalışkan eleme adayı olmuştu. Bu akşam, 2 Mart Salı Survivor 39. bölümde takımlar ilk önce iletişim oyununa çıktı. Manevi açıdan çok büyük önemi olan iletişim oyununda haftanın ödülünde aile sözü geçmesi yarışmacıları daha fazla duygulanmasına yetti. Kıran kırana geçecek iletişim oyunu sonrasında ada konseyi toplandı ve iki takımın SMS birincileri açıklandı. Sonrasında 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. Son olarak ise 4 eleme adayı arasında en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı, ödül ne idi? Survivor’da SMS birincileri kim oldu? 3. ve 4. eleme adayları kimlerin ismi söylendi? Survivor 2021’de kim elendi? Survivor yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 03.03.2021 00:25
Değiştirme Tarihi: 03.03.2021 00:38

Ekranların en sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de veda eden isim bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye’nin 8. haftasında dokunulmazlık oyunlarını birer kez kaybeden Ünlüler ve Gönüllüler, Öykü ve Aleyna Çalışkan’ın gitme adayı olarak belirlemişlerdi. Bu akşam, SMS birincileri tarafından 3. ve 4. eleme adayı kim olduklarını söyledi. 2 Mart Salı akşamı Survivor 39. bölümünde eleme konseyi öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu oynandı. Bu haftaki ödülün ucunda aileleri olması yarışmacıları fazlasıyla duygulandırdı ve oyunu kazanabilmek için parkurda güçlerinin sonuna kadar kullandı. Survivor yeni bölüm finalinde ise eleme konseyi toplandı ve 8. Hafta SMS sıralaması ile Survivor’a veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elendi? Haftanın eleme adayları kim oldu? SMS birincileri kim oldu?

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor’da bu akşam iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen mektupları okuyabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları okuyabilecek.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyunu öncesinde Ünlülerden İsmail - Merve, Gönüllülerden Aleyna - Poyraz ikilisi avantaj oyunu için parkura çıktı. Atıcılardan Poyraz, Merve'den önce dört başarılı atış yaparak seçim avantajını Gönüllüler takımına kazandırdı. İletişim oyunu parkurunda yarışmacılar, baştan sona kadar taşıdıkları merdiven ile çeşitli engelleri aştılar. Finalde ise yüksek bir yere çıkıp önlerinde zeminden sektirerek iki kovaya dört başarılı basket atmaları gerekiyordu. Oyunda hızlı başlayan Gönüllüler takımı, 3-0 öne geçti. Fakat Ünlüler takımı, üst üste aldıkları oyunlar ile skoru 3-3'e getirmeyi başardı. Sonrasında ise üstünlük, bir Ünlülere bir Gönüllülere geçti. Survivor yeni bölümde iletişim oyunu skor 9-9 olunca bayrak yarışına kaldı.

Survivor 2021 iletişim oyunu bayrak yarışına Ünlülerden İsmail - Merve, Gönüllülerden Poyraz - Aleyna Kalaycıoğlu parkura çıktı. Nefeslerin tutulduğu bayrak yarışında atıcı olan Merve ve Poyraz, iki sepete üçer yani altı başarılı atış yapmaları gerekiyordu. Bu oyunda rakibinden önce altı başarılı atış yapan Poyraz oldu. Böylece Survivor'da iletişim oyununu Gönüllüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’nin 8. haftasında ilk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, ada oylamasında Öykü Çelik’i gitme adayı olarak belirledi. 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’in gitme adayı ise Aleyna Çalışkan oldu. Bu akşam, Ünlüler ve Gönüllülerin SMS birincileri açıklandı. Ünlüler takımının SMS birincisi Batuhan oldu. Gönüllüler takımı SMS birincisi ise Ayşe Yüksel oldu. Batuhan, 3. eleme adayı olarak Çağman Çatay'ı söylerken Gönüllüler takımı SMS birincisi Ayşe'nin 4. eleme adayı olarak Hanzade Ofluoğlu ismini verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de haftanın 1. eleme adayı Ünlülerden Öykü Çelik, 2. eleme adayı Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan oldu. SMS birinci olan Ünlülerden Batuhan Çağman Çatay'ı 3. eleme adayı olarak açıkladı. Gönüllülerde SMS birincisi olan Ayşe'nin 4. eleme adayı olarak söylediği isim ise Hanzade oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam bir kişi yarışmaya veda etti. Aleyna Çalışkan ve Öykü Çelik ile birlikte bu akşam belli olan 3. eleme adayı Çağman ve 4. eleme adayı Hanzade arasından 8. hafta SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı Survivor’dan elendi. Bu hafta Survivor 2021'e veda eden isim Çağman Çatay oldu.

Survivor SMS sıralamasına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Survivor 2021 8. hafta SMS Sıralaması

Haber ile ilgili metin girin!.