Survivor’da kim elendi, adadan kim gitti? 19 Ocak Survivor 2021’de adaya veda eden isim kim oldu?

Yeni yarışmacıların katılımıyla heyecanın ve rekabetin arttığı Survivor 2021’de bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşandı. Survivor’ın ikinci haftasında oynanan dokunulmazlık oyunlarını iki takım da birer kez kazanmıştı. Bunun sonucunda Ünlülerden Dilara, Gönüllülerden Sancakay eleme adayı çıkmıştı. Bu akşam, SMS sıralamasına göre Survivor 2. Hafta eleme adayları arasından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki, Survivor 2021’den kim elendi? Survivor’a kim veda etti? Haftanın eleme adayları kimler? Survivor 2021 2. hafta SMS sıralaması ve detaylar haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 01:02

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam kim elenecek merak ediliyordu. TV8’in fenomen yarışma programı Survivor’a dün dört yeni yarışmacı katılmıştı. Ünlüler ve Gönüllülere katılan bu yeni yarışmacılar, Survivor’a ayrı bir heyecan getirdi. 19 Ocak 2021 Salı akşamı ekrana gelen Survivor 9. bölümde Ünlüler veya Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti. Bu haftanın iki eleme adayı Ünlülerden Dilara ile Gönüllülerden Sancakay oldu. Bu iki yarışmacının yanına SMS birincileri tarafından iki isim daha eklendi. Survivor 2. Hafta SMS halk oylamasına göre oluşan sıralamaya göre Survivor’a veda eden isim belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da kim elendi? Survivor 2. Hafta SMS sıralaması nasıl oldu? Ünlüler ve Gönüllülerden SMS birincisi kim oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR 2. HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’ın ikinci haftasında Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununda eşitlik sağladı. İki takım da birer kez dokunulmazlığı kaybedince ada konseyinde Ünlüler ve Gönüllüler için SMS halk oylaması yapıldı. Ayrıca iki takımda yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren isimler Ünlülerden Dilara, Gönüllülerden Sancakay oldu. Ünlüler takımından SMS birincisi çıkan İsmail oldu ve Öykü'nün ismini söyledi. Gönüller takımı SMS birincisi Poyraz ise eleme adayı olarak Dora'yı söyledi. Böylece bu haftanın eleme adayları İlayda, Sancakay, Öykü ve Dora oldu.

SURVİVOR 2021’DEN KİM ELENDİ?

Survivor 2021’in 9. bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşanıyor. Survivor 2. haftasında eleme potasına giren iki isim Sancakay ile Dilara olmuştu. Bu akşam, Ünlüler ve Gönüllülerden SMS birincisi tarafından söylenen iki isim ile birlikte haftanın eleme adayları belli oldu. Böylece haftanın eleme adayları İlayda, Sancakay, Dora, Öykü oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan Sancakay Survivor'a veda etti.

SURVİVOR 2. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor Türkiye’de bu akşam 2. haftanın SMS sıralaması belli olacak. Bu sıralamaya göre haftanın eleme adayları arasında en az oyu alan, sıralamada rakiplerine göre daha geride kalan yarışmacı, Survivor’a veda edecek. Merakla beklenen Survivor 2. hafta SMS sıralamasını haberimizden takip edebilirsiniz.

SURVİVOR 1. SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor Türkiye'de ilk performans oyunu kadınlar ve erkeklerde ayrı olmak üzere iki bölümde oynandı. Survivor son bölümde erkekler arasında oynanan performans oyununda sembolü kazanan Ünlüler takımının yeni yarışmacısı Sergen oldu. Bugün kadın yarışmacıların oynadığı performans oyununu kazanan ise Gönüllüler takımından Aleyna oldu. Kazandığı ödülden faydalanması için Aleyna'nın seçtiği isimler Ayşe, Emin ve Steven oldu. Sergen ise Merve, Öykü ve İsmail'i seçti.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de bu akşam son anına kadar mücadele içinde geçen ödül oyunu oynandı. Ünlüler, oyunda üstünlüğü ele geçirse ve farkı açsa bile Gönüllüler geriden gelip rakibini yakaladı. Sonuçta skor 9-9 olunca takımlar bayrak yarışına çıktı. En iyi kadın ve erkek yarışmacıların çıktığı bayrak yarışında kazanan Ünlüler, böylece ödül oyununu kazanan takım oldu.