Survivor’da kim elendi? 24 Haziran Survivor 2021 yarı finalinde üçüncü olarak veda eden kim oldu?

Survivor 2021 yarı finalinde ikinci oylama sonucu belli oldu ve elenen isim açıklandı. Survivor Türkiye’de altı aylık mücadele sonunda yarı final koltuğuna oturan ve son üçe kalan Ayşe, Poyraz ve İsmail için canlı yayında halk oylaması yapıldı. 24 Haziran Perşembe canlı yayınında Acun Ilıcalı, sezona üçüncü olarak veda eden ismi açıkladı. Peki, büyük finale kalamayan ve elenen isim kim oldu? Survivor’da kim elendi? İşte sezona üçüncü olarak veda eden isim

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 00:32
Değiştirme Tarihi: 25.06.2021 00:32
Survivor’da kim elendi? 24 Haziran Survivor 2021 yarı finalinde üçüncü olarak veda eden kim oldu?

Dünyanın en zor yarışmalarından biri olan Survivor’da 2021 sezonu üçüncüsü bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de Dominik’te yapılan son oylamanın sonucu bu akşam açıklandı. Poyraz, yarı finale devam ederken Aleyna Kalaycıoğlu dördüncü olarak veda etti. Sonrasında Poyraz, Ayşe ve İsmail için canlı yayında seyirci oylaması yapıldı. Kullanılan SMS’ler sonucunda en az oyu alan isim, sezona üçüncü olarak veda etti. İşte 24 Haziran Survivor 2021 yarı final oylama sonucu…

SURVİVOR’DA ÜÇÜNCÜ OLARAK VEDA EDEN KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de bu akşam iki kritik eleme gerçekleşti. Bu elemelerden ilki için oylama, dün akşam Dominik’te yapıldı. Final oyununu kaybeden Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz için seyirci oylaması yapıldı Bu oylamanın sonucu Survivor yarı finali ilk kısmında açıklandı. Bu oylamanın sonucuna göre Poyraz, yarı finalde kalırken Aleyna Kalaycıoğlu sezona dördüncü olarak veda etti.

Survivor 2021’de son üçe kalan Ayşe, İsmail, Poyraz için canlı yayında SMS oylaması yapıldı. Seyircilerin kullandığı oylar sonucunda sezonu üçüncü olarak bitiren Ayşe Yüksel oldu.

SURVİVOR’DA KİM DÖRDÜNCÜ OLARAK VEDA ETTİ?

Survivor 2021’de Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz için Dominik’te son ada konseyinde bir oylama yapılmıştı. Bu iki yarışmacı için yapılan oylamanın sonucu Survivor 2021 yarı finalinde canlı yayında açıklandı. Oylama sonucuna göre Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor’a dördüncü olarak veda etti.