Survivor’da kim elendi? 19 Ocak 2021 Survivor elenen isim kim oldu? İşte 2. hafta SMS sıralaması

Survivor 2021’de kim elendi bu akşam belli oldu. TV8 ekranlarından pür dikkat takip edilen Survivor 2021’in 9. bölümünde yarışmaya veda eden ikinci isim belli oldu. Survivor Türkiye’nin ikinci haftasında dokunulmazlık oyunları sonrasında belirlenen iki isim İlayda ve Sancakay idi. Bu akşam SMS birincileri tarafından söylenen iki isim sonrasında dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi? İşte Survivor 2021 2. hafta SMS sıralaması…

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2021 00:59
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 00:59

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam gözler eleme konseyindeydi. Her geçen gün yarışmada heyecan ve mücadele katlanarak artarken Salı günleri yapılan konseylerde adaya veda eden isim belli oluyor. Dokunulmazlık oyunu sonrasında Ünlüler ve Gönüllülerden birer eleme adayı çıkarılmıştı. Açıklanan SMS birincileri tarafından söylenen iki isim ile birlikte 4 eleme adayı ortaya çıktı. Survivor 2021 2. hafta SMS sıralamasına göre ise yarışmaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti? Survivor 2021’e kim veda etti? Survivor 2021 2. hafta SMS sıralaması ve ada konseyi detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2021’in ikinci haftasında dokunulmazlığı birer kez kaybeden Ünlüler ve Gönüllüler takımından İlayda ve Sancakay eleme adayı olarak çıkarılmıştı. Bu akşam ise açıklanan SMS birincileri Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Poyraz oldu. İsmail’in açıkladığı isim Öykü olurken Poyraz Dora’yı eleme potasına soktu. Böylece İlayda, Sancakay, Öykü, Poyraz haftanın eleme adayları oldu.

2. HAFTA SMS SIRALAMASI! SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da bu akşam merakla 2. haftanın SMS sıralaması açıklanması bekleniyordu. SMS sıralamasında ilk olarak iki takımın birincileri açıklandı. Birinciler tarafından söylenen iki isim ile eleme adayları belirlenmiş oldu. Sonrasında dört eleme adayı arasında 2. hafta SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından eleme konseyinde açıklandı. SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az SMS oyu alan Sancakay, Survivor’dan elenen isim oldu.