Survivor’da kadınlarda sembolü kim kazandı? 2 Şubat Survivor 2021 performans oyununu kimler kazandı?

Survivor 2021’de 3. sembolleri kazanan yarışmacılar belli oldu. Survivor son bölümde erkek yarışmacılar arasında yapılan sembol oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Bu akşam, 2 Şubat Survivor 2021’de ise kadın yarışmacılar sembolü kazanmak için kıyasıya yarıştı. Peki, Survivor’da sembol oyununu kim kazandı? Survivor kadınlar performans oyununu kim kazandı? Sembolü kazananlar ödülü kimle paylaştılar?

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 21:11
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 21:11
Survivor’da kadınlarda sembolü kim kazandı? 2 Şubat Survivor 2021 performans oyununu kimler kazandı?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam kadın yarışmacılar, sembol oyununda karşı karşıya geldi. Birleşme partisi öncesinde avantajlı duruma gelmek isteyen yarışmacılar sembolü kazanmak için mücadele etti. Günün sonunda Survivor’da sembolü kazanan kadın yarışmacı belli oldu. İşte 2 Şubat Salı Survivor 19. bölüm performans oyunu detayları…

KADIN YARIŞMACILAR SEMBOL OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de kadınlar sembol oyununda finalin ismi Ünlülerden Melis ile Gönüllülerden Aleyna oldu. İki hızlı kadın yarışmacı, performans oyunu parkurunda müthiş mücadele verdi. Arkadaşları da benchlerden arkadaşlarına yoğun destek verdi. İkili arasındaki mücadelede ilk oyunu Aleyna aldı. İkinci oyunu ise Melis aldı ve skoru 1-1 yaptı. Üçüncü oyunu alan Aleyna yine öne geçti. Aleyna, üçüncü puanını da alarak Survivor’da bu haftanın sembolün sahibi oldu.

ERKEKLERDE SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın sembol oyunu ilk olarak erkek yarışmacılar arasında oynandı. Bunun için ise parkura çıkan taraf ilk olarak Ünlüler takımı oldu. İlk iki sembolü alan Sergen, bu sefer İsmail’e yenilerek elendi. Ünlülerde İsmail, Gönüllülerde Steven finale çıkan isimler oldu. İkili arasındaki kıyasıya mücadelede galip gelen ve sembolü kazanan İsmail Balaban oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu haftanın performans oyununda kazanan yarışmacı ton balıklı sandviç alacak. Aynı zamanda bu ödülden seçtiği üç arkadaşının faydalanmasını sağlayabilecek.

KAZANANLAR ÖDÜLÜ KİMLE PAYLAŞTI?

Survivor’da sembolü erkeklerde İsmail, kadınlarda Aleyna kazandı. Gönüllülerden Aleyna'nın seçtiği isimler Steven, Poyraz, Ayşe oldu. Ünlülerden İsmail'in ödülden faydalanmasını istediği arkadaşları ise Melis, Çağrı ve Batuhan oldu.