Survivor’da kadınlar performans oyununu kim kazandı? 23 Şubat Survivor 2021’de sembol oyunu ödülü neydi?

Survvor’da bu akşam kadın yarışmacılar, performans oyununda bireysel olarak mücadele etti. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı kadın yarışmacıları, 23 Şubat Salı günü ekrana gelen Survivor 34. bölümde sembolü kazanmak için performanslarını sergiledi. Peki, bu akşam Survivor’da sembolü kim kazandı? Sembol oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2021 21:27
Değiştirme Tarihi: 23.02.2021 21:27
Survivor’da kadınlar performans oyununu kim kazandı? 23 Şubat Survivor 2021’de sembol oyunu ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam kadın yarışmacıların performans oyunu ekrana geldi. Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, birleşme öncesi sembolleri kazanarak avantaj sağlamaya çalışıyor. Parkurda verilen kıyasıya mücadele sonunda sembolü kazanan yarışmacı, performans oyunu ödülünün keyfini seçtiği 3 arkadaşıyla çıkardı. Peki, Survivor’de performans oyununu kim kazandı? Sembol oyunu ödülü neydi?

KADINLARDA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de kadın yarışmacıların sembol mücadelesi nefes kesti. Ünlüler takımından finale kalan Gonca, Gönüllülerde finale kalan ise Aleyna Çalışkan oldu. Bu ikili, geçen hafta yapılan sembol oyunu finalinde de karşılaşmış ve Gonca sembolü kazanan isim olmuştu. Bu akşam ise finalistler arasındaki mücadeleden galip ayrılan Gonca, sembol oyununu kazandı.

ERKEKLERDE SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin 33. bölümünde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında sembol oyunu oynandı. Önce Gönüllüler takımının erkek yarışmacıları parkura çıktı. Parkurda müthiş mücadelelerin yaşandığı oyunda Gönüllüler takımında finale Steven kaldı. Ünlüler takımından ise finalist olan Batuhan idi. Bu ikili arasında geçen kıyasıya mücadeleden 3-1 galip ayrılan Steven, bu haftanın sembolünü kazanan ismi oldu.

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam erkekler arasında oynanan sembol oyununu kazanan yarışmacı, patates salatası yeme şansına erişecek. Aynı zamanda bu ödülden seçtiği üç arkadaşının yararlanmasını sağladı. Erkeklerde kazanan Steven'ın seçtiği Aleyna Çalışkan, Berkay, Aleyna Kalaycıoğlu olurken kadınlarda kazanan Ünlülerden Gonca'nın seçtiği isimler Batuhan, Sergen, Öykü oldu.