Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan kimi eleme adayı gösterdi?

Survivor 2021’de bu akşam haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor’da yeni bir döneme girildi ve bireysel dokunulmazlık oyunları başladı. 5 Haziran Cumartesi Survivor yeni bölümde parkurda verilen müthiş mücadeleler sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte bireysel dokunulmazlığı kazananın söyledi o yarışmacı…

Yayınlanma Tarihi: 06.06.2021 00:32
Değiştirme Tarihi: 06.06.2021 01:04

Survivor Türkiye’de sezon finaline az bir zaman kala yeni bir dönem başladı. Yarışmacıların bireysel olarak dokunulmazlık mücadelesi verdiği Survivor yeni bölümde heyecan dorukta idi. Müthiş mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan isim, ada konseyinde eleme adayını açıkladı. Ada konseyinde iki yarışmacının aileleri arasındaki gerginlik ise gündeme damga vurdu. İşte 5 Haziran Survivor 2021’de eleme adayı ve bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVİVOR’DA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyunu ilk turunda sıralama için zamana yarıştı. Tek tek çıkılan parkurda parkuru en kısa zamanda tamamlayan Berkay olurken Poyraz son sırada kaldı. Zamana göre sıralama şöyle; Berkay, İsmail, Batuhan, Steven, Aleyna, Ayşe, Dora, Poyraz.

Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyununda sıralama turu sonrasında eşleşmeler ortaya çıktı. İlk turda Berkay – Poyraz, İsmail – Ayşe, Batuhan – Dora, Steven – Aleyna karşı karşıya geldi. Üç olanın kazanacağı ilk turda inanılmaz bir mücadele yaşandı. Yarı finale kalan isimler; Poyraz, Batuhan, Steven ve İsmail oldu.

Dokunulmazlık oyunu yarı finalinde Batuhan – Steven ve İsmail – Poyraz eşleşti. Bu turda Batuhan, Steven’ı, Poyraz İsmail’i 3-0 yenerek finale çıktı.

Finalde karşılaşan Batuhan ile Poyraz arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi ortaya çıktı. Finalde dokunulmazlığı Batuhan’ı 5-0 ile geçen Poyraz oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de sezonun ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz oldu. Rakiplerini tek tek eleyerek dokunulmazlığı kazanan Poyraz, Aleyna’yı eleme adayı olarak gösterdi.