Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı?

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 2021’in 6 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelen 21. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında market oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftalık erzak paketini ve dokunulmazlığı kazanmak için parkurda iki takımın mücadelesi nefes kesti. Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama sonucunda eleme potasına giren ilk isim belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, kim eleme adayı oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.02.2021 00:22
Değiştirme Tarihi: 07.02.2021 00:22
Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de Ünlüler Gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor’ın diğer oyunlarına göre daha önemli olan dokunulmazlık oyunu, atışlardaki yenilik ise oyuna ayrı bir heyecan getirdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde oylama yaparak bir arkadaşlarını eleme potasına gönderdi. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte 6 Şubat 2021 Survivor 21. Bölüme dair detaylar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin 21. bölümünde takımlar dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Oyunda atışlara ilk gelen yarışmacı, kum torbası veya halka ile atış arasında seçim yapıyordu. Arkadan gelen ise kalan atışı yapıyordu. Kum torbası ile atışta üç, halka ile atışta ise 2 isabetli atışı yapan takımına sayıyı kazandırıyordu. Bu yeniliği iyi kullanan takım Gönüllüler oldu. Ve rakibi ile farkı açarak 9-2 öne geçti. Ünlüler iki sayı alarak umutlandılar. Fakat Gönüllüler takımı işi şansa bırakmadı. Ve bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takım Ünlüler oldu. Ada konseyinde Ünlüler takımı için ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Bu oylamanın bitmesi sonrasında yarışmacılar, tek tek isim yazarak gitme adayını belirledi. Bu arada Doğan, isim olarak Aleyna’yı yazması ada konseyine damgasını vurdu. Kutudan çıkan isimler; İlayda, İsmail, Batuhan, Doğan, Öykü oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Doğan, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de beşinci haftanın market oyunu kıyasıya bir mücadele içinde geçti. Ünlülerden Çağrı sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Bu yüzden Gönüllüler takımından Dora oyun dışında bırakıldı. Reşat ise bu parkurun kendini zorlamayacağını belirterek kendi kararıyla market oyununda yer aldı. Market oyununda ırmak üzerine kurulan parkurda takımlar, ikişer oyuncu ile kanoya binerek ilerledi. Yol boyunca topladıkları halka ile finalde çok zor bir atış yaptılar. Oyunda hızlı başlayan ve 3-1 skoru yakalayan Gönüllüleri, Ünlüler yakaladı. Sonrasında ise Gönüllüler tekrar farkı açtı ve skoru 7-3 yaparak oyunu kazandı. Böylece Gönüllüler, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da market oyununu kazanarak haftalık erzak paketini kamplarına götürme başarısı gösterdi.