Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 3 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlık ve market oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor Türkiye’nin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde ise Ünlüler ile Gönüllüler, önce market oyunu için mücadele etti. Takım oyunu olarak oynanacak oyunda heyecan doruğa çıktı. Sonrasında ise 13. haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele yaşandı. 3 Nisan Cumartesi Survivor 2021’de dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanan ada konseyinde ise yaşanacak gergin anlar ise merakla bekleniyordu. Peki, market oyununu kim kazandı, ödül neydi? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu? İşte Survivor yeni bölümde yaşanacaklar…

Yayınlanma Tarihi: 04.04.2021 00:50
Değiştirme Tarihi: 04.04.2021 01:02

Heyecan ve mücadele dolu yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde market oyunu ve dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu akşam, 3 Nisan Cumartesi akşamı Survivor 61. bölümünde 13. haftanın erzak paketi için yarışmacılar market oyunu oynandı. Takım olarak oynanan oyunda heyecan ile birlikte gerilim yükseldi. Sonrasında ise iki takım arasında yine kıran kırana bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Konseyi rahat geçirmek isteyen iki takımın mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyi toplandı. Tansiyonun yükseldiği, ciddi tartışmaların yaşandığı ada konseyinde neler olacak merakla bekleniyordu. Survivor'da market oyununu kim kazandı? Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 1. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de yeni hafta ile birlikte takımlar, erzak paketini kazanmak için market oyununa çıktı. Market oyununda sakatlığı nedeniyle Reşat oynayamadı. Bu yüzden Ünlüler takımından Çağrı dışarıda kaldı. Eşleşme sonucunda ise Aleyna Çalışkan ilk turda dışarıda kalan yarışmacı oldu. Bu akşam Survivor 2021’de üç kişi, mekanizmaya bağlı banka oturan arkadaşını çekti. Yukarıya çekilen yarışmacı ise istenilen 5 sayıyı aldıktan sonra atış kısmına küçükten büyüğe dizmesi gerekiyordu. Müthiş mücadelenin yaşandığı, heyecanın dorukta olduğu oyunda kazanan takımın alacağı erzak paketinde patates, domates, soğan, havuç vardı. Kıyasıya mücadede skor 6-6'ya gelince son oyunda alınması gereken sayılar ikiye katlandı. 10 sayı toplayan atıcılar, çift sayılar sırayla dizdi. Sonrasında atışlara geçildi. Günün sonunda takım olarak daha uyumlu çalışan Gönüllüler takımı, 7-6 skorla market oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın en önemli oyunu, 1. dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyununda parkurda kıyasıya mücadele yaşandı. Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanıp ada konseyini rahat geçirmek için var güçleri ile yarıştı, müthiş bir efor harcadı. Nehir üzerine kurulu parkurda yarışmacılar, suya altı kez girip çıkıyordu. Parkurda türlü engelleri aşarak finale gelen yarışmacılar, yorgunluklarına rağmen üç başarılı halk atışı yapmaya çalıştı. İnanılmaz çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununda skorda denge oyunun ortasına kadar devam etti. 5-5 beraberlik sonrasında Gönüllüler takımı, üst üste aldığı sayılar ile dört farklı üstünlüğü yakaladı. Günün sonunda 10-6 skorla Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyi toplandı. İlk olarak Ünlüler takımı için SMS halk oylaması yapıldı. Oylamada Ünlüler takımında kadın ve erkek yarışmacılar arasındaki dengeyi korumak için sadece erkek yarışmacıların isimleri yazıldı. Beş erkek yarışmacı arasında ismi yazılanlar İsmail, Batuhan, Doğan oldu. Oylamada isimleri üçer kez yazılan İsmail ve Doğan, haftanın ilk ve ikinci eleme adayı oldu.

ADA KONSEYİNDE ŞİDDETLİ TARTIŞMALAR

Survivor Türkiye yeni bölümde ada konseyinde şiddetli tartışmalar yaşandı. Gün içinde market oyunu ve dokunulmazlık oyununda yaşanan tartışmalar, ada konseyine taşındı. İlk olarak Ünlüler takımından Merve ile Batuhan, karşılıklı birbirlerine suçlamalar yöneltti. Merve’nin oyun sonrasında “Burası kreş değil çocuk tribi ile uğraşamayız” sözleri ile Batuhan’ı sert bir şekilde eleştirdi. Batuhan, Merve’nin kendisine “çocuk” “kreş” gibi sözler kullanılmasını eleştirdi. Merve ise Batuhan’ın kendisinden özür dilemediği sürece onunla konuşmayacağını, kendi kaptanlığını çekemediğini belirtti. Sonrasında Çağrı ile İsmail’in market oyunu sırasında yaşadıkları tartışma gündeme geldi. Çağrı’nın bir ara tansiyonun iyice yükselmesi nedeniyle Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı. Sonrasında ise Poyraz ile Aleyna Kalaycıoğlu arasında “samimiyetsizlik” tartışması yaşandı. Poyraz, Aleyna’nın takım içindeki konuşulanları Ünlüler takımından Batuhan’a aktardığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.