Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 23 Ocak Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında müthiş bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama ile haftanın ilk eleme adayı ortaya çıktı. Sert tartışmaların yaşandığı, tansiyonun yükseldiği dokunulmazlık oyununda kazanan bayrak yarışında belli oldu. Toplanan ada konseyinde ise oylama sonucunda en çok ismi yazılan kişi eleme potasına giren ilk kişi oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? İşte ada konseyinde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 00:40
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 01:13

Her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Bu akşam ekrana gelen tansiyonu yüksek dokunulmazlık oyununda takımlar inanılmazlar büyük performans gösterdi. Heyecanın ve mücadelenin doruğa çıktığı dokunulmazlık oyununu finalde kaybeden takımda yapılan oylamadan beklenmedik bir isim eleme adayı çıktı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da kim eleme adayı oldu? İşte 23 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu, ada konseyi detayları…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu yarışmacılar için en önemli oyun. Dokunulmazlığı kazanmak, ada konseyine rahat girmek isteyen yarışmacılar, parkurda tün güçleri ile mücadele ediyor. Tansiyonun yükseldiği, tartışmaların yaşandığı dokunulmazlık oyununda finalde yapılan atışlar, kazanan takımı belirledi. Müthiş mücadele sonunda skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı. İki takım da bayrak yarışında mücadele edecek en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını seçti. Bu oyunda ise nefesler tutuldu ve atışlar heyecanla izlendi. Günün başarılı yarışmacısı İsmail, atışlarda yine yeteneğini gösterdi. Altı başarılı atış yapan İsmail, Survivor’da dokunulmazlığı Ünlülere kazandırdı.

SURVİVOR 2021’DE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. Konseyde ilk olarak Gönüllüler takımı için SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında takım içinde potaya gidecek isim için oylama yapıldı. Sandıktan çıkan isimler; Aleyna, Duygu, Hanzade oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan market oyunu için parkur tamamen suyun içinde yer alıyordu. Hattın başında atıcı olacak iki yarışmacı bir borda tutunuyordu. Hat boyunca onları makara yardımıyla çeken iki arkadaşı yer alıyordu. İnanılmaz güç harcanılan oyunun sonundaki atışlar da yarışmacıları epey zorladı. Ellerindeki kum torbalarını iki aşamalı potadan geçirmek çok kolay olmadı.

Market oyununa iyi başlayan takım Gönüllüler oldu. 2-0 geriye düşen Ünlüler takımı, sonraki beş oyunu alarak 5-2 öne geçti. Bu skor sonrasında ise Gönüllüler toparlandı ve dört oyunu alarak skoru 6-5 yaptı. Son oyunda atıcı olarak Ünlülerden Öykü, Gönüllülerden Aleyna oldu. İki başarılı atışı yapan takımına galibiyeti ve erzak paketini getirecekti. Bu atışı yapan Öykü oldu ve Survivor 2021’de market oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.