Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 20 Şubat Survivor 2021’de haftanın 1. eleme adayı kim seçildi?

Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Heyecanın ve mücadelenin doruğa çıktığı Survivor 31. bölümde dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Bayrak yarışına kalan oyunda dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ise ada konseyinde gitme adayını belirlemek için oylama yaptı. Peki, Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 20 Şubat Survivor 2021’de 1. eleme adayı kim seçildi?

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 00:40
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 00:40
Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? 20 Şubat Survivor 2021’de haftanın 1. eleme adayı kim seçildi?

Mücadele ve heyecan dolu yarışma programı Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. 20 Şubat Cumartesi günü Survivor 31. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadele içinde geçti. Bayrak yarışı sonunda kaybedilen dokunulmazlık neticesinde Ünlüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor son bölüm dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi detayları…

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, toplanan ada konseyinde bir gitme adayı belirlemek için oylama yaptılar. Sandıktan çıkan isimler; Öykü, Yiğit, Sergen, Çağrı ve İlayda idi. Bu oylama sonucunda en fazla ismi yazılan Yiğit, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyununda deniz üzerindeki parkurda yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. İki takım yarışmacıları da dokunulmazlık oyununu kazanmayı çok istiyordu. Skordaki denge oyunun sonuna kadar devam etti. Kritik galibiyetler oyunun seyrini değiştirdi. Reşat’ın önce gelmesine rağmen atışlarda Çağrı’ya oyunu kaybetmesi skoru 8-8’e getirdi. Sonrasında en iyiler karşılaşmasında kritik bir galibiyet de Berkay’dan geldi. Böylece skor 9-9 oldu ve bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında nefesler kesildi. Atışlarda ise son saniyede Steven’in başarılı atışı dokunulmazlığı Gönüllülere getirdi.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında çok farklı bir ödül oyunu oynandı. Market oyununda parkura takımlar dörder kişi çıktı. Bir kişinin atıcı olduğu bu ekip, ellerinde bir koçbaşı kapıları kıra kıra engelleri geçtiler. Finalde ise üç seramiği ilk önce kıran takım, sayıyı takımına kazandırdı. Skorda 5-4 ünlüler önde olduğu sırada iki takımdan en iyiler seçildi. Bu turdan sonra üç oyunu üst üste kazanan Gönüllüler takımı, 7-5 skorla market oyununu kazandı. Bu akşam market oyununu kazanan Gönüllüler takımı, domates, patates, havuç, nohut ve sıvıyağ içeren erzak paketini aldılar.