Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı, kim elendi? 23 Şubat Survivor 2021 7. hafta SMS sıralaması

Survivor’da kim elenecek merak ediliyordu. Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam elenen isim belli oldu. 23 Şubat Salı Survivor 34. bölümde eleme konseyi öncesinde ise takımların yemekten bile önemli dedikleri iletişim oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları, sevdikleri ile iletişim kurabilmek için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da kim elendi? SMS birincisi kim çıktı, üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2021 yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2021 00:04
Değiştirme Tarihi: 24.02.2021 00:47

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Survivor Türkiye’de bu hafta yarışmaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da dokunulmazlıkları kaybeden Ünlüler takımı, 1. eleme adayı olarak Yiğit, 2. eleme adayı olarak Çağrı’yı çıkardı. Bu akşam, SMS birincisi, 3. eleme adayını açıkladı. 23 Şubat Salı günü Survivor’ın 34. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, yeni bir iletişim oyununa çıktı. Sevdikleriyle özlem gidermek isteyen yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Peki, Survivor Türkiye’ye kim veda etti? Ünlülerden kim gitti? Survivor 2021’de iletişim oyununu kim kazandı? İletişim ödülü ne oldu? SMS birincisi kimi eleme potasına gönderdi? Survivor yeni bölüme dair merak edilenler…

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NE?

Survivor Türkiye’de bu akşam, iletişim oyununu Ünlüler kazanırsa ailelerinden gelen mektupları okuyabilecek. Gönüllüler kazanırsa Instagrama filtreli bir fotoğraf koyabilecek. Ve bir arkadaşı ile WhatsApp'tan yazışabilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLETİŞİM OYUNUNDA AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde iletişim oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Erkekler ve kadınlardan üçer yarışmacı seçildi ve takımlar bayrak yarışına çıktılar. Erkekler ve kadınlarda bayrak yarışını kazanan Ünlüler, avantaj oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın yarışmacılar için en anlamlı oyunu İletişim Oyununda kıyasıya mücadele yaşandı. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler, skoru 3-0 yaptı. Sonrasında Ünlülerin sayıları ile fark bire indi. Gönüllüler bir kez daha farkı üçe çıkardı ve skoru 5-2 yaptı. Ünlüler yine atak yaparak aradaki farkı kapattı ve skoru 5-5'e getirdi. İki takım yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanmak için ellerinden gelen en iyisini parkura yansıttı. Yunus Emre, uzun süredir sakatlığı ile yer alamadığı oyunlarda kritik bir sayı alarak güzel bir dönüş yaptı. Bu müthiş mücadeleden 10-6 skorla iletişim oyununu kazanan Gönüllüler oldu. Böylece Gönüllüler takımı, bu sezon ilk defa bir iletişim oyunu kazandılar.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU, 3. ELEME ADAYI KİMİ SÖYLEDİ?

Bu akşam SMS birinci çıkan kişi tarafından haftanın 3. eleme adayı belirlenecek. Böylece haftanın eleme adayları belli olacak. Ünlüler takımından bundan önceki haftalarda İsmail, İlayda ve Batuhan SMS birincisi çıkmıştı. Bu hafta, Ünlüler takımı SMS birincisi olan Batuhan oldu ve üçüncü eleme adayı olarak İlayda'yı söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler takımından bir isim yarışmaya veda edecek. Yiğit, Çağrı ve İlayda arasından SMS halk oylamasına göre en az oyu alan Yiğit Survivor’dan elendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor 2021’in yedinci haftasında Cumartesi günü oynanan 1. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Akşamında toplanan ada konseyinde Ünlülerin ilk gitme adayı Yiğit oldu. Pazar günü haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Bir kez daha kaybeden Ünlüler takımından ikinci gitme adayı ise Çağrı oldu.