Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 8 Haziran Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyunu oynandı. Bireysellikten takım oyununa dönen Survivor Türkiye’de iletişim ödülünü kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurda kıyasıya mücadele verdi. Peki, 8 Haziran Survivor 2021’de iletişim oyununu kimler kazandı, iletişim oyunu ödülü neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 23:00
Değiştirme Tarihi: 09.06.2021 00:01

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. 8 Haziran Survivor 114. bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, iletişim oyununda yine takım olarak karşılaştılar. Bu akşam çok özel iletişim ödülünü kazanmak için yarışmacılar arasında kıran kırana mücadele yaşandı. Günün sonunda mücadeleyi kazanan takım, sevdikleriyle iletişim kurabilecek olmanın sevincini yaşadı. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu hangi takım kazandı, iletişim ödülü neydi? İşte Survivor performans oyununda yaşananlar…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları, Instagram’dan canlı yayın yapacaklar. Ve canlı yayında sorulan sorulara cevap verebilecekler. Ayrıca, kazanan takım, Türkiye’den gelen sevdiği eşyalara kavuşabilecek. Instagram canlı yayın Pazar günü yapılacak.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyununda yarışmacıları farklı bir parkur bekliyordu. Epey yüksek bir noktadan zipline ile başlayan oyunda finalde kum torbası ile üç sembolü devirmeleri gerekiyordu. Sembolü, hemen önündeki sepete düşürülmesi lazımdı. Oyuna iyi başlayan Mavi takım, skoru 3-1 yaptı fakat bu farkı uzun süre koruyamadılar. Kırmızı takım, aradaki farkı kapatıp skoru 4-4’e getirdi. Oyun sırasında başına güneş geçen İsmail Balaban rahatsızlandı ve oyunda yer alamadı. Bu andan itibaren Mavi takımın üst üste sayıları geldi. Mücadele sonunda 10-4 skorla iletişim oyununu kazanan Mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam performans oyununda kural değişikliği oldu. Eskiden kadın yarışmacılar ve erkek yarışmacılar, ayrı ayrı yarışıyordu. Bugünden itibaren kadın ve erkek yarışmacılar, aynı oyunda yer aldı. Son sekize kalan yarışmacılar, sembol için denge mekanizmasına çıkarak yukarıdan uzanan ipleri tuttular. Bu sırada her yarışmacının önüne birer vazo konuldu. Vazoyu düşüren yarışmacı, oyundan elendi. Oyunda en son ayakta kalan isim Steven oldu ve sembolü kazandı.

Steven, ödül için Poyraz, Dora ve Ayşe’yi seçti. Böylece performans oyunu ödülünde Mavi takım komple faydalandı.