Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de 6 Nisan Salı bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor 13. haftasında sevdiklerinden uzak kalan yarışmacılar, onlarla iletişim kurma şansını yakalamak için iletişim oyununda tüm güçleri ile yarıştı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da iletişim oyunu ödülü neydi? İşte Survivor iletişim oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 22:39
Değiştirme Tarihi: 06.04.2021 22:39
Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 6 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam iletişim oyunu oynandı. Survivor Türkiye’nin 6 Nisan Salı 64. bölümünde iletişim ödülünü kazanmak isteyen yarışmacılar, kıyasıya mücadele verdi. Özlemin iyice arttığı Survivor’da iletişim oyununda mücadelenin dozu artmaya başladı. Bu akşam Survivor’da iletişim oyunu ödülü neydi? İletişim oyununu hangi takım kazandı?

İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazanırsa arkadaşlarından gelen sesli mesajı dinleyebilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa ailelerinden gelen elektronik postaları okuyabilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyunu öncesinde bayrak yarışında Ünlülerden İsmail – Merve, Gönüllülerden Steven – Ayşe ikilisi karşılaştı. Oyunda atışlara daha önce gelen Steven, atış avantajını iyi kullandı. Ve Gönüllüler takımı avantaj oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan iletişim oyununda Gönüllüler takımında sakatlığı süren Poyraz, oyunda yer almadı. Buna karşılık Ünlüler takımı Doğan’ın oyun dışında bıraktı. Eşleşmeler sonucunda ise Gönüllülerden Hanzade, ilk turda dışarda kalan isim oldu. Oyunda müthiş bir mücadele vardı. Gönüllüler, oyuna iyi başlayıp farkı açsa bile Ünlüler oyunu bırakmadı ve skoru 8-8 yapmayı başardı. En iyiler mücadelesine Ünlülerden Çağrı – Merve, Gönüllülerden Berkay – Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. İlk oyunda Aleyna, Merve’yi yenerek skoru 9-8 yaptı. Son karşılaşmada Berkay, Çağrı’yı yenerek skoru 10-8 yaptı. Böylece Gönüllüler takımı, iletişim oyununu kazanan takım oldu.