Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 4 Mayıs Survivor 2021’de iletişim ödülü neydi, hangi takım kazandı?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2021’de Salı akşamları ekrana gelen iletişim oyunu büyük mücadelelere sahne oluyor. 4 Mayıs Salı Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, sevdikleriyle iletişim kurma şansını kazanabilmek için iletişim oyununda karşılaştı. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor’da iletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 22:59
Değiştirme Tarihi: 04.05.2021 23:41

Her bölümü farklı bir heyecanla izlenen Survivor 2021’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da yarışmacılar sevdikleriyle iletişim kurabilmek için parkurda kıyasıya mücadele etti. 4 Mayıs Salı Survivor 84. bölümde iletişim oyunu çok çekişmeli geçti. Günün sonunda iletişim ödülünü kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2021 ödül oyunu detayları…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da iletişim ödülü takımlara göre farklılık gösteriyor. Bu akşam Ünlüler takımı kazanırsa bir dakikalık video çekimini Instagram’dan paylaşabilecekler. Gönüllüler takımı kazanırsa biri aileden olmak üzere seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Ayrıca bir dakikalık video çekimini Instagram’dan paylaşabilecekler.

AVANTAJI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da iletişim oyunu öncesinde avantaj oyunu için Ünlüler takımı Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımı Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu ile parkura çıktı. Bayrak yarışında kazanan Ünlüler takımı seçim şansını kazandı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dominik’in en uzun nehri üzerine kurulu parkurda yarışmacılar, tüm engelleri aştıktan sonra iki farklı atış yapmaları gerekiyordu. Önce bola denilen iki ucunda topu çubuğa takılı duracak şekilde atılması, sonrasında iki büyük halka atışı vardı. Oyunda Ünlüler takımı önde iyi başlayıp üç farkı yakaladı. Sonrasında Gönüllüler farkı kapatıyor, Ünlüler yeniden açıyordu. İki takım için de çok önemli olan iletişim oyununu 10-6 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımının üst üste kazandığı 4. İletişim oyunu oldu.