Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 26 Ocak Survivor 2021’in ilk iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam ilk iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. 26 Ocak 2021 Salı günü Survivor’ın 14. bölümü ekrana geldi. Üç haftadır adada olan ve hiçbir kimseyle irtibat imkanı olmayan yarışmacılar için çok önemli, bir motivasyon aracı olan iletişim oyunu ilk defa oynandı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 22:55
Değiştirme Tarihi: 27.01.2021 00:50

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam ilk iletişim oyunu oynandı. Survivor yarışmacıları, adaya geldikleri günden beri sevdikleri ile iletişim kuramamışlardı. Onlardan haber almak ya da onlara bir haber göndermek isteyen Ünlüler ve Gönüllüler takımları, zorlu parkurda kıyasıya mücadele ettiler. 26 Ocak Salı Survivor 14. bölümde iletişim oyununa dair detaylar haberimizde.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için takımlar avantaj oyununda karşı karşıya geldi. Oyundaki eşleşmeler şöyle oldu;

Erkekler eşleşme: Poyraz- İsmail, Reşat - Sergen, Batuhan - Yunus Emre

Kadınlar eşleşme: Merve - Ayşe, Bahar - Hanzade, Melis – Aleyna

Bu eşleşmeler ile oynanan bayrak yarışında erkeklerde ve kadınlarda kazanan Gönüllüler oldu. Ve avantaj oyununu kazanan Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da iletişim oyunu ödülü Murat Ceylan tarafından oyun öncesinde açıklandı. Yarışmacıları çok sevindiren ödül ise kazanan takım yarışmacılarının Instagram’da fotoğraf paylaşmasıydı. Kazanan takımın yarışmacıları, bir filtre ile fotoğraf çekilecek ve bu fotoğrafı Instagram’da paylaşabilecekler.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ilk iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar, aileleri ile iletişim kurabilmek için parkurda büyük efor harcadı. Oyunun yarısına kadar iki takım arasında geçen oyunda Ünlüler aradaki farkı açtı. Gönüllüler takımı, farkı kapatmaya çalıştı. Fakat oyunda son noktayı Sergen koydu. Parkurda Poyraz ile karşılaşan Sergen, atışları ile skoru 10-5 yaptı. Böylece, Survivor’da ilk iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.