Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 23 Mart Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan isim belli oldu. Survivor 2021’in 23 Mart Salı akşamı ekrana gelen 54. bölümde yarışmacılar, aileleri ile bir şekilde iletişim kurma şansını elde etmek için parkurda çok zorlu bir mücadele verdi. Duygusal oyunda Çağrı’nın parkurda düşmesi izleyenleri korkuttu. Peki, bu akşam Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 23:20
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 23:20
Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 23 Mart Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Birleşme partisine sayılı günler kalan Survivor Türkiye’de yarışmacılar yeni bir iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Parkurun detayları, puzzle yarışmacıları engeller kadar zorladı. Ünlüler takımından Çağrı, bir engele çarparak kötü bir şekilde düştü. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kazanan hangi takım oldu? İletişim oyunu ödülü neydi? İşte 23 Mart Survivor 2021 iletişim oyunu detayları…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam iletişim oyununu kazanan Ünlüler takımı olursa bir aile yakınınız ile mesajlaşabilecekler. Gönüllüler takımı kazanırsa ise ailelerinden gelen elektronik postaları okuyabilecek. Ayrıca Muud mutluluk getiren şarkılar listesini dinleyebilecekler.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da iletişim oyununda seçim avantajı için bayrak yarışına Ünlülerden İsmail ve Merve, Gönüllülerden Steven ve Aleyna Çalışkan çıktı. Yaklaşık aynı zamanlarda bitirilen parkur sonrasında finalde atıcılar İsmail ile Steven çarpıştı. Nefes kesen mücadelede kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de iletişim oyunu parkuru yarışmacıları çok zorladı. Parkur, farklı farklı engeller ve mekanizmalar ile doluydu. Her mücadele öncesinde puzzle’da tamamlanması gereken kelime, sunucu Murat Ceylan tarafından söylendi. Parkurun ortasında puzzle tamamlandıktan sonra atışlarda bir küp, masa üzerinde kum torbası ile vurularak masanın sonundaki sepete düşürmesi gerekiyordu. Oyunda yarışmacıları en çok oyalayan kısım puzzle oldu. Oyun sırasında Ünlüler takımından Gonca ve Çağrı, kısa süreli bir sakatlık geçirdi fakat doktorun müdahalesi ile oyuna kaldığı yerden devam ettiler. İletişim oyununda skorda denge oyunun yarısına kadar devam etti. Sonrasında Ünlüler farkı açtı fakat Gönüllüler yakaladı. Fakat Ünlüler üst üste sayılar ile skoru 10-7 yaptı. En iyiler mücadelesinde son sayıyı Melis, Aleyna Kalaycıoğlu karşısında aldı. Bu akşam, Survivor’da iletişim oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

PERFORMANS OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor’da performans oyunu, yarışmanın bilinen eski oyunu ile oynandı. Parkurda yarışmacılar, denize paralel olarak dizilen kütüklerde en uzun asılı kalma yarışı yapıldı. Parkura ilk önce kadın yarışmacılar çıktı. Performans oyununu kazananlar kadınlarda Aleyna Kalaycıoğlu ile erkeklerde Sergen oldu. Aleyna Kalaycıoğlu; ödül için Hanzade, Aleyna Çalışkan, Ayşe oldu. Sergen ise Çağrı, Doğan, İlayda'yı seçti.