Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 20 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım bu akşam belli oldu. 20 Nisan Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, iletişim ödülü için karşılaştı. Yarışmacılar, iletişim ödülünü kazanmak için parkurda kıyasıya bir mücadele içine girdiler. Yarışmacılar, duygusal oyunu alıp sevdikleriyle iletişim kurma şansını elde etmeye çalıştı. Günün sonunda oyunu kazanan takım güzel bir iletişim ödülü kazandı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da iletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 22:33
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 22:33
Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 20 Nisan Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu mücadelesi vardı. Yarışmacıların sevdikleriyle iletişim kurabileceği ödülü kazanmak için müthiş bir yarışmaya girişti. Survivor’ın 74. bölümünde oynanan iletişim oyununda ödül ise çok anlamlıydı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu hangi takım kazandı? İletişim ödülü neydi? İşte Survivor iletişim oyununa dair detaylar…

AVANTAJI KİM KAZANDI?

İletişim oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için Ünlülerden Melis – Batuhan, ve Gönüllülerden Ayşe – Steven parkura çıktı. Bayrak yarışında galip gelen Ünlüler, avantaj oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor Türkiye’de iletişim oyununu Ünlüler takımı kazanırsa seçtikleri bir arkadaşları ile WhatsApp üzerinden konuşabilecek. Gönüllüler takımı kazanırsa seçtikleri iki kişi ile WhatsApp üzerinden mesajlaşabilecek. Ayrıca hangi takım kazanırsa kazansın Görevimiz Tatil filmini izleyebilecekler.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de iletişim oyununa Ünlülerden Çağrı, Gönüllülerden Poyraz sakatlıkları nedeniyle oyunda yer alamadı. Eşleşmeler sonrasında ilk turda Gönüllülerden Ayşe dışarıda kaldı. İletişim oyunu oynanan parkur, birçok denge tahtası ve minik havuzlu su engellerinden oluşuyordu. Yarışmacılar, finalde ise mekanizma yardımıyla üç basket atışı yapmaları gerekiyordu. Oyun, karşılıklı alınan sayılar ile başa baş gidiyordu. Ünlüler takımı, skor 3-3 iken atak yaptı ve üst üste sayılar almaya başladı. Oyunun sonunda 10-5 skorla iletişim oyununu Ünlüler takımı kazandı.