Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 2 Şubat Survivor 2021’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da bu akşam nefes kesen bir iletişim oyunu ekrana geldi. Her iki takımın yarışmacıları, sevdikleri ile iletişim kurabilmek için parkurda kıran kırana mücadele yaptılar. Başa baş geçen mücadele sonunda kazanan takım, çok değerli bir iletişim ödülü kazandı. Peki, 2 Şubat Survivor 2021’de iletişim oyununu kim kazandı? Survivor’da iletişim ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 23:28
Değiştirme Tarihi: 03.02.2021 01:00

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda karşı karşıya geldi. 2 Şubat Salı günü Survivor 19. bölümde duygusal olarak kendilerini motive edecek iletişim ödülü için yarışmacılar müthiş mücadele sergiledi. Günün sonunda Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2021 iletişim oyunu detayları…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor’da bu akşam oynanan iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları, arkadaşlarına gelen fotoğraflı mesajları görebilecek. Diğer yandan Gönüllüler takımı kazanırsa önceki ödülden de faydalanabilecek yani Instagram’da özel filtreli bir fotoğraf paylaşabilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

İletişim oyununda seçim avantajını kazanmak için avantaj oyununda karşı karşıya geldi. Oyun, üçer erkek ve kadın yarışmacılar ile oynandı. Erkekler ve kadınlarda iletişim oyununu kazanan Ünlüler, avantaj oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam sezonun ikinci iletişim oyunu için parkura çıktı. Bu haftanın iletişim ödülünü yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Parkurda yarışmacılar özellikle atışlarda çok zorlandılar. Oyun Ünlüler ve Gönüllüler arasında gitti geldi. İki takım da karşılıklı sayılar alarak iletişim oyununu kazanmaya çalıştı. Son çeyrekte başarılı olan takım Ünlüler oldu. Rakibi ile arasındaki farkı açan Ünlüler takımı, 10’a 7 skorla Gönüllüler takımını yendi ve iletişim oyununu kazandı.